Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltöznétek a párotokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöznétek a párotokkal?

Figyelt kérdés
Ha pl. már 18-20 évesen is lenne rá lehetőségetek, akkor összeköltöznétek? Vagy ennyi évesen még inkább vagytok elfoglalva bulizással meg szórakozással és az együttlakás túl nagy felelősség?
2014. dec. 7. 21:56
 1/7 To7ka ***** válasza:
71%
Egyetem miatt előfordulhat:) De elég komplikált tud lenni, nagyon át kell gondolni. Ha nincs funkciója, előnye, és a tanulmányaid mellett egy teljes háztartás felelősségét is magadra akarod venni egy "vagy összejön vagy nem" kapcsolatért, hmm, vannak veszélyei:)
2014. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Én pl össze, de lehet más nem.
2014. dec. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok már 18-20, de ha csak ennyi "problémám" lenne, hogy szeretek bulizni meg szórakozni, azt miben akadályozná az együtt élés? Úgy is lehet bulizni járni, hogy az ember együtt lakik valakivel, nem? Az összeköltözés szerintem nem azt jelenti, hogy onnantól kezdve úgy kellene élni a másikkal, mintha egy besavanyodott, 40-es házaspár lennénk.
2014. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
attól függ ki mennyire felelősségteljes. mert aki állandóan bulizni jár az ne költözzön még össze de akik tényleg komolyan gondolják a dolgot és érett gondolkodásuk van akkor mért ne?
2014. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Én biztosan összeköltöznék a párommal.Eddig úgy volt a nyáron sikerül összehozni a dolgot, de szerintem csúszik a dolog egy álláslehetőség miatt, szóval marad a távkapcsolat.(20l, 4 éve vagyunk együtt)
2014. dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
attól függ, mennyi ideje vagyunk együtt és mennyire gondoljuk komolyan a kapcsolatot.
2014. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem lenne újdonság,igen össze:)
2014. dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!