Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk 3 hete és azóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk 3 hete és azóta csak sírok, nem tudok mit kezdeni magammal!? 21L

Figyelt kérdés
Barátaim nincsenek, nem tudok sehova se menni, mert mindenki elfoglalt.. Éjszakánként úgy alszom el hogy sírok, nem eszek hetek óta..ő volt az első és az egyetlen akit valaha is szerettem. Én kerestem, de nem foglalkozik velem, nem ír vissza. Tudom elkell felejtenem, de nem megy.. Évek óta együtt voltunk és nem tudom mit kezdjek magammal mostmár... Minden olyan üres és értelmetlen.
2014. dec. 7. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt majdnem mindenki átéli sajnos. Azonban majd jön egy srác az életedbe aki, majd feledteti a mostanit.
2014. dec. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sport, munka, tanulás.
2014. dec. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel de nekem nem ő volt az egyetlen aki miatt. én már 4 hete..sírok.:S
2014. dec. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meghívlak egy sütire, ha attól jobban érzed magad!
2014. dec. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha ettől jobb, akkor én is így vagyok 3 hete kb. de legalábbis nagyon rosszul érzem magam azóta
2014. dec. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tegyél ide ki képeket a cicidről, hogy véleményezzük !


amúgy meg igen, mindenki átesik ilyesmin, valakivel még rosszabb is történik... - bár ez sem vígasztal

2014. dec. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ùj pasi!!! Higyj nekem, ez segít valamelyest.
2014. dec. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat! Próbálom lefoglalni magam, de akkor is csak rá gondolok.
2014. dec. 8. 14:38
 9/9 anonim ***** válasza:

írj nekem, s beszéld ki magadból, vagy vkinek.

vmennyit talán segít.

2014. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!