Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy fiúnak sem kellek?

Figyelt kérdés
Átlagos kinézetű, csendes lány vagyok még se kellek senkinek. Ha voltak is párkapcsolataim 1-2 hónap után otthagytak. Nem is értem miért van ez. Már elgondolkoztam azon is hogy lehet nem vagyok normális ember. L/22
2014. dec. 8. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Megismernélek
2014. dec. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Tényleg nem vagy normális ember, de én a gyökér csajokat szeretem.
2014. dec. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Talán az nem volt normális aki hamar otthagyott :) Erre nem is gondoltál?


21/F

2014. dec. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát én magamba látom a hibát. Hogyan lehetne egy csendesebb, nem népszerű lányt szeretni.
2014. dec. 8. 14:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Csendes csak, vagy unalmas is? Nem mindegy azért. Nyitsz a partnered felé a kapcsolatban lelkileg-testileg? Érdeklődő természet vagy? Lehet, elvárod, hogy találják ki a vagyaidat, gondolataidat, érzéseidet...
2014. dec. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Beszélgettem azokkal akikkel együtt jártam, és még megértő is voltam.
2014. dec. 8. 14:26
 7/10 badboy20 válasza:
Én szivesen megismernélek persze ha te is szeretnéd :) F/24
2014. dec. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy pl. én nemrég szakítottam 3 év után a gyönyörű, népszerű és cserfes barátnőmmel mert csak a figyelem töredékét kaptam vissza abból amit én adtam adtam. Most jobban vágyom egy csendes odaadó lányra.

Akinek kellesz az megtalál, csak ne búj el ;)


21/F

2014. dec. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy valami szoftverhibád van, vagy túl magasra teszed a mércét.
2014. dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ha ez eddig mindenkivel így volt, akkor benned is lehet hiba, de nem ismerünk így nem tudhatjuk , h mi.

Ahhoz jobban kéne ismerni.

Néha az embernek nem árt magába is nézni.

2014. dec. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!