Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akiknek jó érzés, ha erősebbek és dominánsabbak a pasijuknál?

Figyelt kérdés

Van bennem egy ilyen vágy, hogy a lány el tudjon bánni velem. :) Nektek tetszik, ha ti irányíthattok, és le tudnátok teperni, akár meg is tudnátok kötözni a pasitokat?

Emellett fontos, hogy megmaradjon a lány nőiessége, úgymond ártatlansága, valamint fiatalabb és alacsonyabb legyen nálam. Vannak olyan lányok, akikben meghúzódik ez a kettősség? :)

És egy bónusz kérdés: Vannak itt olyan lányok, akik fekve nyomásnál minimum 80 kg-ot kinyomnak? :D

25/F



2014. dec. 8. 18:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Dettó ilyen kívánságom lenne nekemis :D, 80kg kicsit sok lánynak, annyira ne legyen erős pláne ha alacsony akkor olyan lennemár mintegy fiu.
2014. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én ismerek netről olyat, aki 120 kg-ot kinyom 50-szer egymás után, és igaz csak egy képet láttam róla, de ha ránézel, csak annyit mondanál, hogy egy sima egyszerű lány. :D Szóval vagy kamuzott, vagy tényleg lehet úgy erősödni, hogy közben nem úgy növekszenek az izmok, hogy az csúnya legyen.
2014. dec. 8. 18:45
 3/20 anonim válasza:

Vannak :)

Én is ilyen vagyok, a párom imádja ha én irányítok, én diktálom a tempót. Le tudom venni a lábáról anélkül is, hogy a bájaimat be kelljen vetnem. Neki ez olyan "varázsos" :)

2014. dec. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
:P És erősebb is vagy nála? Alacsonyabb, fiatalabb vagy mint ő? Mesélsz kicsit, miket szoktatok csinálni? :)
2014. dec. 8. 18:47
 5/20 anonim válasza:
Priviben esetleg :)
2014. dec. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Testi erőm nem nagyobb mint a férfiakénak, de imádom más úton rávenni, hogy végül teljesen kiszolgáltatottak legyenek velem szemben.
2014. dec. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Fizikailag nem is lehetnék erősebb, mert elég filigrán nő vagyok, gyenge izomzattal. De személyiségre elég domináns vagyok, így sajnos rendre kifogom azokat a férfiakat, akik gyengébbek nálam ilyen téren és ez engem taszít. A férfias férfiakra bukok, és mivel az élet minden területén én vagyok a domináns fél, szeretek a párkapcsolatban én lenni a "gyenge" nő. Nyilván ezt nem úgy kell elképzelni, hogy egy agresszív kétajtós szekrényhez hasonlító vadállat a vágyam. Teljesen konszolidált kinézetű párjaim szoktak lenni, akik inkább intelligenciában vannak nagyon topon, és a személyiségük erőteljesebb még az enyémnél is.
2014. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Írjatok még. :)
2014. dec. 8. 20:25
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem az nem tetszene ha én írányítanék,de az végkép nem ha a párom :D

Szerintem a legeslegjobb az az egyenrangúság! :))

2014. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én elég határozott vagyok az életben, mégis egy még határozottabb, picit elnyomó barátnő a vágyam. Tetszene, ha felülírná az akaratomat néhány dologban. Pl ha mondjuk gyűjtök valamire, az utolsó pillanatban kitalálna valamit, hogy azt vegyük meg a pénzből és az én vágyam nem valósulna meg, háttérbe szorulna, aztán mikor megint elérkezne az idő, megint lenne valami ami ettől fontosabb:)


Egyébként is tetszenek az ilyen egyoldalú helyzetek:)

2014. dec. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!