Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akiknek jó érzés, ha erősebbek és dominánsabbak a pasijuknál?

Figyelt kérdés

Van bennem egy ilyen vágy, hogy a lány el tudjon bánni velem. :) Nektek tetszik, ha ti irányíthattok, és le tudnátok teperni, akár meg is tudnátok kötözni a pasitokat?

Emellett fontos, hogy megmaradjon a lány nőiessége, úgymond ártatlansága, valamint fiatalabb és alacsonyabb legyen nálam. Vannak olyan lányok, akikben meghúzódik ez a kettősség? :)

És egy bónusz kérdés: Vannak itt olyan lányok, akik fekve nyomásnál minimum 80 kg-ot kinyomnak? :D

25/F



2014. dec. 8. 18:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, Te egy valódi mazochista vagy! :D
2014. dec. 10. 16:11
 12/20 anonim ***** válasza:
Igen, vállalom:)
2014. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
En alapjaban veve karcsu vagyok de igy nem latszik h mennyire izmos vok de igazabol siman lenyomok egy fiut
2014. dec. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
13-as: szoktál fiúkat lenyomni? Mekkorákat? Én szeretem kihívni az erős lányokat, de mindig nyerek, bár én is vékony vagyok.
2014. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Na, ilyen kevés ilyen lány van?
2014. dec. 21. 11:43
 16/20 anonim ***** válasza:

120 kg-ot férfi nem nyom ki 50x de még 50-et se hinném nem hogy egy nő.

Amúgy szerintem a szexre gondolsz hogy irányítson, de egy ilyen lánynak aki nőies picit hagyni kell.

Ha az életre is domináns nőt akarsz akkor nem ajánlom. Egy idő után megunnád hogy mindig az van amit ő akar, vagy akár még meg is verne.

2014. dec. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Azt nem állítottam, hogy 120 kilót, és azt sem, hogy 50-szer. :D


A szexben mindenképp legyen dominánsabb, az életet illetően képlékeny vagyok. :)

2014. dec. 21. 14:16
 18/20 anonim ***** válasza:

"Én ismerek netről olyat, aki 120 kg-ot kinyom 50-szer egymás után, és igaz csak egy képet láttam róla, de ha ránézel, csak annyit mondanál, hogy egy sima egyszerű lány".

Kedves kérdező ezt te írtad.

2014. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat, igaz. De ez nem elvárás volt a kedves hölgyek felé, csak egy példa volt h van ilyen is. :)
2014. dec. 21. 15:46
 20/20 anonim válasza:
Nemtudom ki hogy van vele, de én imádom, ha szexben én irányítok.. :D általában ha fáradtak vagyunk, akkor bele se kezdünk.. de én imádok irányítani :D szeretem nézni a barátom arcát, ahogy szenved a 'gyönyörtől' és az engem annyira motivál.. :D de természetesen néha ő az 'úr' néha én. ;)
2015. márc. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!