Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyit a boldog 19. szülinapom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit a boldog 19. szülinapomról?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 19 éves, egy srác vagyok. Még 17 sem voltam mikor összejöttem jelenlegi barátnőmmel. Két éve és majdnem két hónapja vagyunk együtt, ő is 19 éves, most végzős a sulijában. Múlt héten egész végig nem láttam, megbeszéltük, hogy szombaton megtartjuk a szülinapomat, kijön hozzám. Na ez nem jött össze mert egész nap ruhát vásárolt apukájával. Megbeszéltük hogy vasárnap kijön délelőtt. Anya a kérésemre nekiállt tortát készíteni már reggel 6-kor vasárnap, erre barátnőm közölte velem 11-kor, hogy csak este felé tud kijönni hozzám. Már itt szar volt az egész, mert délelőttre terveztük. Ezután vártunk, estefelé hívott is barátnőm, hogy nem tud kijönni mégsem, mert angol prezentációt kell csinálnia hétfőre(mára). Ma suli után felmentünk hozzájuk, együtt voltunk filmeztünk, de nem úgy tűnt hogy hiányoztam neki. Persze megcsókolt, megölelt, de akkor is úgy tűnt. Ma hazaértem negyed 7 körül, kb. ilyenkor szoktuk tartani a szülinapomat, de elmaradt mert anya ki van akadva, hogy ne neki kelljen igazodnia tortakészítésben és időben a barátnőmhöz és én teljesen meg is értem. Úgy néz ki holnap tartjuk. Megírtam barátnőmnek hogy az angol prezentációja miatt (amit közösen kellett osztálytársával csinálnia, szóval szerintem az egyedül is megcsinálhatta volna) ez történt, anya ki van, sírás közeli állapotban és nekem is nagyon szarul esett mert vasárnap délelőtt megkértem hogy ne verjen át és ígérje meg hogy kijön. Még hozzátettem ezután hogy a tanulása miatt egész héten nem találkoztunk. Válasza az volt, hogy amikor két éves évfordulónk volt akkor meg miattam nem találkoztunk, de ez megint h*lyeség, mert azon a héten minden nap a zárt osztályra mászkáltam, kiderült testvéremről hogy skizofrén és bevitte a mentő. Ez azért nem hiszem hogy egyenlő az angol prezentációval és az, hogy végzős és jó jegyeket akar, nem kifogás. Vélemény?

2014. dec. 8. 18:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
3%

"19 éves, srác vagyok"


Innentől kezdve le vagy szarva.


Ha csaj lennél jönne vagy 20-30 privi

2014. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát első szerintem ez csak a te véleményed. :)
2014. dec. 8. 19:00
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Először is Boldog Születésnapot :)

Másodszor szerintem nem vagy igazán fontos a barátnődnek, sajnálom de így gondolom.....

2014. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azért remélem nem lesz igazad. :D
2014. dec. 8. 19:01
 5/20 A kérdező kommentje:
#3 Én is kezdem ezt érezni.
2014. dec. 8. 19:01
 6/20 anonim ***** válasza:
11%

Miért visz skizofrént a mentő? Nem mintha ki lehetne kúrálni vagy elvérezne...


Meg valakinek sokat számít az iskola, mert vinni akarja valamire. neked sem volt kötelező zárt osztályra mászkálnod.

2014. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

igen! :)

"19 éves, srác vagyok"


Innentől kezdve le vagy szarva.


Ha csaj lennél jönne vagy 20-30 privi

2014. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#6 Mert többször felpofozta keményen anyámat és engem. Közveszélyesnek nyilvánították.
2014. dec. 8. 19:02
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben leülnék vele szemben, mélyen a szemébe néznék, és megkérdezném tőle, hogy akkor kellek-e neki, vagy sem. Ha kitérő választ ad, nyugodtan mondd el, hogy vagy őszinte lesz veled, vagy már most szakítunk.


17/L

2014. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt ez így fair barátnődtől. Talán komolyabban el kellene beszélgetned vele, hogy mit is akar még tőled.
2014. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!