Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyit a boldog 19. szülinapom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit a boldog 19. szülinapomról?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 19 éves, egy srác vagyok. Még 17 sem voltam mikor összejöttem jelenlegi barátnőmmel. Két éve és majdnem két hónapja vagyunk együtt, ő is 19 éves, most végzős a sulijában. Múlt héten egész végig nem láttam, megbeszéltük, hogy szombaton megtartjuk a szülinapomat, kijön hozzám. Na ez nem jött össze mert egész nap ruhát vásárolt apukájával. Megbeszéltük hogy vasárnap kijön délelőtt. Anya a kérésemre nekiállt tortát készíteni már reggel 6-kor vasárnap, erre barátnőm közölte velem 11-kor, hogy csak este felé tud kijönni hozzám. Már itt szar volt az egész, mert délelőttre terveztük. Ezután vártunk, estefelé hívott is barátnőm, hogy nem tud kijönni mégsem, mert angol prezentációt kell csinálnia hétfőre(mára). Ma suli után felmentünk hozzájuk, együtt voltunk filmeztünk, de nem úgy tűnt hogy hiányoztam neki. Persze megcsókolt, megölelt, de akkor is úgy tűnt. Ma hazaértem negyed 7 körül, kb. ilyenkor szoktuk tartani a szülinapomat, de elmaradt mert anya ki van akadva, hogy ne neki kelljen igazodnia tortakészítésben és időben a barátnőmhöz és én teljesen meg is értem. Úgy néz ki holnap tartjuk. Megírtam barátnőmnek hogy az angol prezentációja miatt (amit közösen kellett osztálytársával csinálnia, szóval szerintem az egyedül is megcsinálhatta volna) ez történt, anya ki van, sírás közeli állapotban és nekem is nagyon szarul esett mert vasárnap délelőtt megkértem hogy ne verjen át és ígérje meg hogy kijön. Még hozzátettem ezután hogy a tanulása miatt egész héten nem találkoztunk. Válasza az volt, hogy amikor két éves évfordulónk volt akkor meg miattam nem találkoztunk, de ez megint h*lyeség, mert azon a héten minden nap a zárt osztályra mászkáltam, kiderült testvéremről hogy skizofrén és bevitte a mentő. Ez azért nem hiszem hogy egyenlő az angol prezentációval és az, hogy végzős és jó jegyeket akar, nem kifogás. Vélemény?

2014. dec. 8. 18:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hát azt megértem, ha esetenként mondjuk tényleg nem ér rá a tanulás miatt - velem is elő szokott fordulni - , de azért nyilván nem mindig és nem úgy, hogy akkor egy hétig semmi. Az angol prezentációs dolog meg végképp b@romság. Azt a prezentációt nyilván nem egyik napról a másikra tudta meg, szóval elég h*lye kifogás, hogy hétfőre kell és azért nem tud vasárnap elmenni (mert evidens, hogy előtte is tudta, ergo ha tudja, hogy szülinapod lesz, akkor előbbre szervezi a prezentáció kidolgozását/megtanulását).

Nekem eléggé az az egészből az érzésem, hogy csak azért van Veled, hogy legyen valakije, jó vagy erre-arra, amikor épp kedve tartja, de ennyi. Szerintem szakíts vele, mert nem igazak az érzései. Persze lehet, hogy tévedek, most ezt csak az itt leírtak alapján mondtam....

2014. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Csupán arról van szó, hogy egyesek lazábban kezelik a kapcsolatot. Valakinek ez nem nagy ügy, hiszen ugyanúgy szereti a másika, csak éppen dolga van. van, hogy valaki ugyanúgy szereti a másikat, csak magányra vágyik (erre fel kifogásokat keres, mert a partnere érzékeny). Aztán van, hogy tényleg érdektelen.
2014. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy magányra vágyna. Soha nem fojtottam meg a közelségemmel. Ha bulizni akart simán elengedtem, persze néha mondtam neki, hogy nem tetszik ha el megy egy olyan discoba ahova mindenki dugni jár, de nem csináltam ebből nagy ügyet mert megbízok benne. Egy héten szerintem nem volt olyan hogy 4 napnál többet találkoztunk volna a két év alatt, a nagy nap is ritka. Könnyen össze tudnám számolni hányszor aludtunk együtt például, de ez nem is gond mert megértem hogy anyukája szigorú. Volt hogy hazudott anyukájának arról, hogy a barátnőjéhez megy, közben nálam aludt.
2014. dec. 8. 19:12
 14/20 anonim válasza:

Nagyon boldog születésnapot! :) :*


Nem akarom mégjobban elrontani a kedved, de sajna csatlakoznom kell egy pár előttem szólóhoz, miszerint nem vagy annyira fontos neki igy időt szánjon a születésnapodra, egyszerűen nem tartja annyira ezt hogy figyelembe vegye

2014. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is beszélj vele, és próbáljátok meg tisztázni:)

Amúgy Boldog Szülinapot:)

2014. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! :)


Ha úgy nézzük együtt voltunk szülinapomon, mert ma van és ma találkoztunk, még ajándékot is adott viszont ez a vasárnapi dolog nagyon nem oké.

2014. dec. 8. 19:18
 17/20 anonim ***** válasza:
A ruha vásárolgatás helyett megcsinálhatta volna a prezentációt. Annyira nem lehetsz fontos neki. Az addig oké hogy fontos a tanulás, és ezt nézd el neki mert tényleg fontos! De van mikor csak kifogás!
2014. dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Már elmúlt a rózsaszín köd. Ez nem azt jelenti, hogy nem szeret, csak már nem "rajong" érted úgy, azelőtt gondolom így volt.
2014. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hasonló "élményekben" volt részem az előző kapcsolatomban. A barátom többször ígégetett dolgokat, halasztgatott találkozásokat, elfelejtett a névnapomon felköszönteni. Sajnos hamarosan szakítás lett a vége, mert elmúlt részéről a szerelem. Veletek kapcsolatban is hasonló érzéseim vannak.
2014. dec. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nyílván a tanulás az első de te a barátja vagy!Hozzád kellet volna igazodni nem pedig teged igazgatnia a sajat programjaihoz! Szerintem ez kicsit bunkócska volt tőle...
2014. dec. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!