Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok szép, mégis észreve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szép, mégis észrevett. Ez túl szép. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Négyen vagyunk legjobb barátnők, ők olyan "hercegnő" típusok, mind a hárman bálkirálynők voltak, ketten voltak az Anna-bálon is, mindenki ismeri őket, nagyon szépek. Már hozzászoktam, hogy mellettük én "elveszek", őket mindenhová ingyen beengedik, bárhová megyünk, meghívják őket a férfiak, az utcán megnézik őket. De ehhez már hozzászoktam.

Ahhoz viszont nem, hogy valaki engem vegyen észre és velem kezdjen el flörtölni, ha ők is ott vannak.

De ez a hétvégén megtörtént és annyira hihetetlen volt és ma is összefutottam azzal a férfivel, véletlenül és elkérte a számomat. De ez nekem túl szép...

Az a pasi olyan, mint egy félisten, szombaton még a lányok is 10/10-re pontozták, pedig az náluk nagyon ritka, 8 fölé kb. sose mennek.


Olyan hülyén érzem most magam, 17 éves vagyok, de még sosem volt senkim és ez annyira furcsa.


2014. dec. 8. 19:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ujjuj, azért vigyázz, nehogy a többi lány szívasson, hogy beszerveztek valakit, mert nagy csalódás lesz :(
2014. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Esetleg, ismered meg????
2014. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszéld be magadnak, hogy ez csak mese. Itt a bizonyíték, hogy a legtöbb fiúnak, köztük nekem is, sokkal jobban tetszenek az átlagosan szép lányok.
2014. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
A külsőség csak egy a százból. El ne csurranj, mert valaki kedves volt veled. :)
2014. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ne szerencsétlenkedj hanem randizzatok aztán jöjj össze vele, ha szeretnél. Attól még, hogy a barátnőid sokak szerint szebbek, valószínűleg te sem vagy bányarém, valakinek tetszhetsz te jobban.
2014. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Hát most lesz. :)


Majd észre fogod venni, hogy a szépség realtív fogalom, nekem pl. tetszenek olyan lányok akik más fiúkank nem igazán. És az is előfordul, hogy jön valami bomba nő de nekem nem jön be. Nincs ezen semmi meglepő. Lehet hogy az a fiúnak te vagy a zsánere, és a barátnői nem jönnek úgy be neki.

2014. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
kész ennyi, most jöttem rá h nekem nem kell barátnő kösz ráébresztettél neked is 10/10-es pasi kell, egyszerűen förtelmes, gyomorforgató volt olvasni az egészet a modell barátnőiddel együtt
2014. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem szívatnának.

A legjobb barátnőjük vagyok, még attól függetlenül is, hogy néhányan ezt nem hiszik el.


Persze, hogy nagy dolog ez nekem, amikor még velem sosem volt kedves senki, aki ellenkező nemű. De tényleg, soha. Vagyis de, csak az a baj, hogy az a srác meg meleg és 3 éve együtt van a barátjával...

2014. dec. 8. 20:01
 9/21 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá, hogy fiúk között olyan is létezik, akinek nemcsak a külső számít!
2014. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Kb 100% hogy csak dugasra megy mert kiszúrta hogy kiszolgaltatott vagyes ugralsz az örömtől hogy valakit erdekelsz...


Ellentetben a bnoiddel.

2014. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!