Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok szép, mégis észreve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szép, mégis észrevett. Ez túl szép. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Négyen vagyunk legjobb barátnők, ők olyan "hercegnő" típusok, mind a hárman bálkirálynők voltak, ketten voltak az Anna-bálon is, mindenki ismeri őket, nagyon szépek. Már hozzászoktam, hogy mellettük én "elveszek", őket mindenhová ingyen beengedik, bárhová megyünk, meghívják őket a férfiak, az utcán megnézik őket. De ehhez már hozzászoktam.

Ahhoz viszont nem, hogy valaki engem vegyen észre és velem kezdjen el flörtölni, ha ők is ott vannak.

De ez a hétvégén megtörtént és annyira hihetetlen volt és ma is összefutottam azzal a férfivel, véletlenül és elkérte a számomat. De ez nekem túl szép...

Az a pasi olyan, mint egy félisten, szombaton még a lányok is 10/10-re pontozták, pedig az náluk nagyon ritka, 8 fölé kb. sose mennek.


Olyan hülyén érzem most magam, 17 éves vagyok, de még sosem volt senkim és ez annyira furcsa.


2014. dec. 8. 19:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nincs ertelme valaszolni. Meg fog dugni, te beleszeretsz aztan vagy átver vagy nem.


"Frusztral hogy szűz vagyok" Értelmes lanynak tűntel de ha neked ez ennyit jelent akkor meg is erdemled hogy elbanjon veled,akkor újraertekeled a dolgokat.

2014. dec. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!