Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok szép, mégis észreve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szép, mégis észrevett. Ez túl szép. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Négyen vagyunk legjobb barátnők, ők olyan "hercegnő" típusok, mind a hárman bálkirálynők voltak, ketten voltak az Anna-bálon is, mindenki ismeri őket, nagyon szépek. Már hozzászoktam, hogy mellettük én "elveszek", őket mindenhová ingyen beengedik, bárhová megyünk, meghívják őket a férfiak, az utcán megnézik őket. De ehhez már hozzászoktam.

Ahhoz viszont nem, hogy valaki engem vegyen észre és velem kezdjen el flörtölni, ha ők is ott vannak.

De ez a hétvégén megtörtént és annyira hihetetlen volt és ma is összefutottam azzal a férfivel, véletlenül és elkérte a számomat. De ez nekem túl szép...

Az a pasi olyan, mint egy félisten, szombaton még a lányok is 10/10-re pontozták, pedig az náluk nagyon ritka, 8 fölé kb. sose mennek.


Olyan hülyén érzem most magam, 17 éves vagyok, de még sosem volt senkim és ez annyira furcsa.


2014. dec. 8. 19:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%

Ez egy PUA módszer, manapság egyre több pasi követi az eszméiket. A legcsúnyább csajt kell először megközelítened a társaságban az elmélet szerint, mert ő általa összejöhetsz a legszebbel.


Hozzáteszem, hogy az elmélet helyes, de igazságtalan a csúnyábbik csajjal szemben. Az ő érzelmeikkel nem törődnek, csak azzal, hogy elérjék a céljukat. Ez főleg pesten divatos dolog, ha pont pesti vagy nézz utána, mert csalódhatsz.

2014. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
A szexet megkaphatta volna akár a hétvégén is...
2014. dec. 8. 20:10
 13/21 anonim ***** válasza:
szóval nem akart megfektetni, akkor igaza van előzőnek pua módszerekkel a szép bnőidre hajt
2014. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ő nem tudja hogy megkaphattta volna es nem akarja nyomulassal elrontani.
2014. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A PUA-ba rengeteg kamu van. Nem kell olyan komolyan venni, mint ahogy oda van írva.

Jó a shit tesztek igazak, azt elismerem. De az sem mindig...

Most miért akarjátok elvenni a kedvét? Lehet, hogy tényleg Ő tetszik neki. Ha meg csak kihazsnálni akarja akkor majd megtanulja, hogy az élet elgé kegyetlen. (Előbb-utóbb ígyis-úgyis megtanulná) majd jön egy olyan fiú akinek tényleg ő kell. Ennyi!

2014. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"A szexet megkaphatta volna akár a hétvégén is..."


Innentől nem olvasom tovább a kérdezőt!

2014. dec. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

a PUA az megállja a helyét, csak a legtöbb pesti csaj már ismerni a "trükköket", ezért már egyre kevésbé hatásos. Vidének még csak-csak működik 1-2 luvnyánál, de már ott is egyre kevésbé.


Csak annyit mondtam, nézzen utána, mert egy ilyen fiatal csajnak eszméletlenül fájhat ha így átverik.

2014. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Amikor elkezdett velem beszélgetni, még nem látta a barátnőimet. Csak álltam a pultnál és odajött 2 barátjával. Meghívott 1 koktélra és akkor jöttek oda a többiek is. De velük nem foglalkozott, beszéltünk kicsit, majd mi leültünk egy másik asztalhoz a lányokkal. Akkor még szemeztünk kicsit, majd mi leléptünk és hajnalban találkoztunk újra és elmentünk sétálni és csókolóztunk.


A szex nem az én ötletem volt, csak a barátnőim mondták, hogyha esetleg a lakásán kötnék ki, ne szerencsétlenkedjem el ezt az esélyt, mert Ő tuti tapasztalt és az első sem lenne rossz élmény, vagy ha igen, soha többet nem kell találkoznom a pasival.

Mert tudják, hogy mennyire zavar az, hogy a 18-hoz vészesen közeledve még szűz vagyok.

De Ő nem akart semmi "többet" és én ezt úgy fogtam fel, hogy akkor annyira nem is lehet oda értem.

Aztán ma találkoztunk (miatta lekéstem az első órámat, pedig az is negyed 10-kor kezdődik), megkérdezte miért tűntem el a hétvégén olyan hirtelen és ennyi volt.

2014. dec. 8. 20:24
 19/21 anonim ***** válasza:

Érten. Én annyiba írom alá a puá-t, hogy ha kiépítesz a vonzó életstílust, és van egy kis önbizalamd, akkor az vonzani fogja a lányokat. Illetve a shit tesztekben is van valami. De nem mindig... Szerintem a lányoknál sokkal töbre lehet menni, ha közelebről megismerkedsz vele, és nem vagy bunkó vele, de túlságosan nyálas sem. Csak őszintén...


Kérdező egy percig se fáljon a fejed amiatt, hogy szűz vagy. Én 26 évesen veszettem el, és most már azt bánom, hogy ilyen sok időn keresztül frusztrált a dolog. Ez nem jelent szinte semmi.

Tipp:

Szerintem majd mond el neki, ezt a dolgot. Vagy írd meg neki ha fb-n beszélgettek stb.

2014. dec. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 PearlDiver ***** válasza:
Ha a világon csak a topmodell nők kellenének a férfiaknak, már kihalt volna az emberiség.
2014. dec. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!