Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beígért találkozó de nem jött el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beígért találkozó de nem jött el?

Figyelt kérdés

fiúk lányok jártatok már így? de nem is szólt hogy bocs mégsem jó.


19/L


2014. dec. 9. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Rájött, hogy igazából fiú vagy.
2014. dec. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen volt. Minden le lett beszélve. Reggel 9-től délután 2-ig vártam rá aztán hazamentem. Sose tudtam meg,hogy miért nem jött el.
2014. dec. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem olyan volt, hogy szerdán megbeszéltük, hogy szombaton találkozunk, csak másnap meg letiltott facen.

Mondjuk így én se mentem el. De azért fura, mert nem csináltam semmi rosszat és szó nélkül tette ezt.

20/f

2014. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Megbeszéltünk egy találkozót keddre szombaton, kedden kérdeztem, hogy mikor találkoznánk, mert szinte egész nap ott ültem, másnap pedig letiltott...
2014. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt egyszer, hogy a lánnyal való találkozás előtt (azaz már láttam az illetőt messziről), pánikrohamom lett, és mielőtt észrevett volna sarkon fordultam és hazamentem. Nem jeleztem neki, hogy "bocs még se jó" tudom kicsit bunkóság.
2014. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem randi volt, csak egy lánnyal beszéltük meg mikor még külföldön laktam egy Facebook-os csoportban, hogy összefutunk várost nézni aztán nem találtam a helyszínen, kb. fél órát vártam aztán ha már a városban voltam, elmentem vásárolgatni meg ilyenek, szóval nem volt gáz. Később sem írt, hogy csak később ért oda, merre voltam, stb. és én se neki.
2014. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%
Hát ha előtte telószámot is cseréltetek, akkor lazán tudott volna szólni neked. Lehet direkt csinálta, mert azt hiszi ettől majd jobban akarod őt. De lehet hogy csak simán szemét. Ha szemét akkor hagyni kell a francba, de ezt mi ugye nem tudhatjuk. Elő kell venned a híres női képességet, miszerint ti ránézésre mindent meg tudtok állapítani a pasikról. Esetleg nem lehet, hogy pont azért tetszik neked a csávó, mert látszott, hogy majd hülyét fog belőled csinálni? A csajok 99%-a szereti ha kihasználják őket.
2014. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen "vakrandiknál" szokott lenni általában, hogy előtte csak neten beszélnek, aztán elmegy mindkettő a találkára, meglátja messziről a másikat, nem tetszik neki, és sarkon fordul. Tehár sokszor elmegy a másik is, csak meglát, csalódik, és elsomfordál.
2014. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

igen velem a saját barátnőm játszotta ezt el nem egyszer..

szemét dolog

hagyd inkább,találsz jobbat:)

2014. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hülyét csinált belőlem
2014. dec. 9. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!