Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ezt kibírni épésszel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt kibírni épésszel?

Figyelt kérdés

Kiderült hogy a barátom megcsalt, de az utolsó pillanatig én voltam a h*lye ha gyanakodtam, de Ő volt az 1. komolyabb kapcsim, mindennél jobban szeretem igy folytattuk. Távkapcsolatban élünk, a másik csaj is itt lakik a közelben, még negyed év mire össze tudnánk költözni, viszont mindig arra gondolok ha nem válaszol hogy mivan ha azzal a csajjal beszél, vagy engem már nem is szeret, stb. szinte minden este ezeken gondolkozok, ugyérzem beleőrülök lassan

Ha valaki volt hasonló helyzetben, mit csinált? Túl lehet ezen tenni magunkat egyáltalán ?


2014. dec. 10. 01:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet sehogy sem kibírni anélkül, hogy ne roncsolna lelkileg. Szerintem ha ebben a kapcsolatban maradsz végig fog kísérni ez az őrlődés és bizalmatlanság. A barátod meg nyilván nem szeret, és ha talál valaki "jobbat" abban a pillanatban el fog hagyni. De te tudod, feláldozhatod sok évnyi lelki egészségedet, hogy ideig-óráig a kedvére tehess, hiszen szereted, és ő ugye fontosabb mint te.


//off: írásmódba belekötő válaszok, 100%-ra pontozva, szánalmas, igazi gyökerek, és ahogy látom ez a "mennyivel rosszabb vagy nálam" gondolkodás van terlyedőben ezen az oldalon. Asszem most hagyom itt a GYK-t...

2014. dec. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!