Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az hogy mindegyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy mindegyik pasi elvarja hogy nyüzsgő életet éljek?

Figyelt kérdés
Ezt értem azalatt h folyamatosan eljarjak programokra...legyen olyan hobbim aminek van kezzel fogható eredménye és foglalkozzam megallas nelkul vele...ne uljek otthon..legyenek barataim jarjak bulizni...csak ilyenekkel hozott ossze az elet es kevesnek tartanak mert nem ilyen vagyok es allandoan azt erzem h megkell felelnem kitalalni dolgokat h merre jartam h ne legyek unalmas..27 n
2014. dec. 10. 10:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ilyen amikor két különböző életritmusú ember van együtt. A gond csak azzal van, hogy neked gondolom a hozzád hasonló férfiak unalmasak az aktuális párod meg túl mozgékony.
2014. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én például egyáltalán nem vagyok ilyen, kérlek, hogy ne általánosíts.
2014. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg valaki úgy szeret amilyen vagy, és nincsenek ilyen piti elvárásai.
2014. dec. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nem várnám el, én is otthonülő típus vagyok, ha nem muszáj nem megyek sehova se, inkább nézek filmet otthon mint moziban stb stb...
2014. dec. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Olyan felületes szerintem marmint annó akivel voltam egy ideig amit megbantam nagyon mert neki az szamitott h egyetemi vegzettsegem legyen ami nem volt...es emiatt jott ossze olyannovel illetve csalt meg aBalint k diplomajavolt .. Illetve az apjanak akart mrgfelelni ezzel....Mostansag akivel ismerkedtem ket pasi hat mmindketto hasonlo....mindketto foleg az egyik allandoan kerdezgeti h mivel toltom a napjaimat ..mennyitrajzoltam mit csinaltam stb.....a masik is mondta nekem mit csinalok csak facebookozok otthon?
2014. dec. 10. 11:04
 6/15 anonim ***** válasza:
én pont az ellenkezőjét kerestem mert én sem vagyok ennyire pörgős...nem mindenki ilyen...mert téged ilyenekkel hozott össze a sors attól nem mindenki ilyen :)
2014. dec. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Bocsi amugy telefonrol irok...
2014. dec. 10. 11:05
 8/15 anonim ***** válasza:

én pont olyan lányt keresek,aki inkább otthon ül,nem csavarok nem barátnőzik,nem bulizik stb.

néha velem eljön sétálni kimozdulni ilyenek.

szóval felesleges általánosítani.

2014. dec. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Azt figyelembe kell venni, hogy a kérdező csak véletlen altalanositótt, mert mobilról ír... de ezért én kérek elnézést.

Én is a nyugottabb csajokat keresem és meg is találtam. Volt egy olyan, aki mindenhol ott volt mindíg és azt bizony többen is használták mellettem.

2014. dec. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Már bocs, de 27 évesen lehetne annyi eszed, hogy ne másoknak akarj megfeleni és merd felvállalni magad. Ha már többször is ilyen pasikkal akadtál össze, akkor nem értem miért nem tanultál a hibáidból és kerestél egy olyat, aki szintén otthon ülős típus és nem várja el, hogy pörgős életet élj.
2014. dec. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!