Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az hogy mindegyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy mindegyik pasi elvarja hogy nyüzsgő életet éljek?

Figyelt kérdés
Ezt értem azalatt h folyamatosan eljarjak programokra...legyen olyan hobbim aminek van kezzel fogható eredménye és foglalkozzam megallas nelkul vele...ne uljek otthon..legyenek barataim jarjak bulizni...csak ilyenekkel hozott ossze az elet es kevesnek tartanak mert nem ilyen vagyok es allandoan azt erzem h megkell felelnem kitalalni dolgokat h merre jartam h ne legyek unalmas..27 n
2014. dec. 10. 10:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mert nem olyat talaltam azert...
2014. dec. 10. 13:02
 12/15 anonim ***** válasza:
Aki keres az talál, érted.
2014. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hat ez nm olyan egyszeru...egxebkent nagyon sok pasival ismerkedtem mar
2014. dec. 10. 15:01
 14/15 A kérdező kommentje:
Egyebkent leginkabb 30+ osok varjak ezt el...
2014. dec. 11. 01:07
 15/15 anonim válasza:
Szerintem azert, mert az élet a neveben is benne van él, folyik, halad, tevekenyen sokkal erdekesebb. Ki az aki nem szeret elmenyekkel gazdagodni? Mire emlekszel a kesobbiekben? Szerintem irto jo dolog zizegni, uj emberekkel megismerkedni, szelesiteni a sajat altokort, persze ehhez kell egy belso igeny, egyfajta kíváncsiság.
2015. ápr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!