Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne rosszabb? Ha a barátnőd/barátod fiúval vagy lánnyal csalna meg?

Figyelt kérdés
2014. dec. 10. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkét esetben ugyan olyan rossz lenne.
2014. dec. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyformán nem érdekelne.
2014. dec. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, a csalás az csalás.
2014. dec. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha a barátom elsősorban lánnyal, de ha fiúval tenné azt se hinném, hogy megbocsájtanám (amúgy nem bi)
2014. dec. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon rossz lenne. De ha azonos neművel, az talán egy fokkal rosszabb. Hiszen az azt jelenti, hogy nem volt velem őszinte, nem is ismertem igazán.
2014. dec. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A megcsalás önmagában lefoglalna annyira, hogy ne gondolkozzak ilyen apró részletein...

Egyébként egyetértek az egyik válaszolóval, miszerint ha azonos neművel csalna meg, az talán kicsit rosszabb lenne, hiszen akkor ezek szerint titkolta előlem az ilyen beállítottságát.

2014. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha azonos neművel lenne, az kevésbé zaklatna fel, mert attól még nőként én lennék neki a legjobb - persze, ha tudom előtte, hogy biszex.

(Egyik exem biszex volt. Mélyebben megérintett, mikor egy lánnyal jött utánam össze, mint amikor egy sráccal.)

N

2014. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!