Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mire számíthatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire számíthatok egy ilyen típusú férfitől?

Figyelt kérdés
Furcsa, de majdnem fél éve együtt vagyok egy férfivel, de sosem mondtuk ki, hogy ez egy kapcsolat. Az elején láttam rajta, hogy ő még nem kész ilyen kijelentésre, ezért nem is forszíroztam, csak sodródtam az árral. Most úgy alakult, hogy pár hónapra össze fogunk költözni, mert én abban a városban kaptam egy ideiglenes munkát, ahol ő él (egyedül) és nyilván egyszerűbb nála laknom, mint egyedül bérelni lakást. Amikor erről beszélgettünk, akkor mondta, hogy neki nagy a függetlenség iránti igénye, szóval attól még hogy ott leszek, el szeretne menni a haverokkal is és nem minden alkalommal szeretne engem is magával vinni. Majd leszögezte, hogy nem akar megcsalni és talál majd arra is időt, hogy kettesben legyünk. Ezzel én egyet is értek. De az együttlakás kapcsán megfordult a fejemben, hogy vajon mire számíthatok hosszú távon valakitől, aki fél nyíltan kimondani, hogy járunk és láthatóan attól tart, hogy ha odaköltözöm, akkor a függetlenségének vége és esetleg nem hagyom elég időt tölteni a barátaival. Pedig tényleg soha nem próbáltam semmiben korlátozni. 24/N

2014. dec. 11. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha nem kezdesz el sárkányoskodni,meg követelőzni,nem törsz hatalomra,akkor elkaphatod a tökét.

velem is így csinálta a nőm.

másfél év után egyszer csak azt vettem észre,hogy szépen lassan ott lakik,tisztaság,rend van meg finom kaják.

2014. dec. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez biztató :) Én amúgy tényleg szeretem, szóval remélem nálunk is így lesz.
2014. dec. 11. 01:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is történhetne már egy ilyen "csapás"
2014. dec. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kapcsolat, nem is jártok, megmondta hogy esténként elmegy dorbézolni, téged nem is visz, de te odaköltözöl és azon studirozol hogy mire számíthatsz. Na, szerinted mire..?


Tegye fel a kezét aki érti a nőket.

2014. dec. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Költőnő? ***** válasza:

vannak olyan férfiak, akik (bár elvileg kapcsolatban vannak) félnek a kapcsolatoktól, mint a tűztől. Ebben általában az van az én tapasztalatom szerint, h egy korábbi kapcsolat (féltékeny barátnő, esetleges nagy csalódás) miatt az az árukapcsolás van bennük, h kapcsolat=szívás, rossz, rabszolgaság, stb.

Ugyanakkor meg persze vágynak arra, h legyen mellettük vki, akivel nem csak szex van, hanem egy kapcsolattal járó egyéb jóságok is. Szóval két esélyes a dolog, ha nincs kimondva, h ez egy kapcsolat. Vagy megtanulja, h nem minden nő egy féltékeny, hisztis, kisajátító sárkány és tud ez felnőttmód, normálisan is működni, vagy egyszerűen nem is akar kapcsolatot, de momentán így kényelmes neki és nem jár neki lemondással például a monogámia.

2014. dec. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!