Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Nagyon nehéz.

Figyelt kérdés
4 éve vagyok együtt a párommal,és átváltott az egész megszokássá.Együtt fekszünk,együtt kelünk,nem mindig kívánjuk már egymást,vagy ha "elkezdjük",akkor sincs mindig folytatása,inkább összebújunk.Nem veszekszünk annyit,sőt régebben sokkal több vita volt,mindig mosolyogva várjuk egymást haza,és már a nap végére hiányzik.Tegnap nyíltan beszéltünk erről,hogy a nagy vágyak elmúltak,és ez megszokás,de nem tudnám elképzeli nélküle az életem. Viszont nem egészséges kapcsolat,néha úgy gondolom.Elsősorban azok válaszát várom,akik voltak/vannak hasonló helyzetben. Köszönöm.19/L

2014. dec. 11. 18:34
 1/5 papagenou ***** válasza:
100%

tudod, egy idő után teljesen természetes - sőt, nálam szükséges - h elmúljon a láng. nem, az emberek jelentős többsége nem lángol évtizedekig, nem kell bekajálni mindent a filmekből :)

én kifejezetten szerettem, amikor a heves érzelmek helyét átvette a jóleső, biztonságos szeretet.

2014. dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

A történetedben a kulcs: "19/L". Ha "39/L" lenne, akkor azt tanácsolnám, hogy térj észhez, frissítsd fel a szexualitást a magánéletetekben, stb. stb.


19 évesen nem szabad beposhadni egy kapcsolatba. Nem azért, mert ez valami szabály, hanem mert mindennek megvan a maga ideje. Most pl. a tapasztalatok gyűjtésének ideje jött el. Forr a véred, egy szexéhes vadmacska vagy.


Tudom, hogy nagyon nehéz kiválni az első, tini korunkban sikeresnek tekinthető kapcsolatunkból. Sokan tesznek arra a lóra, hogy "őt már ismerem, jól leszünk a sírig", csakhogy ez nemigen állja meg a helyét. Egyrészt azért nem, amit fent írtam az emberek ösztönös érdeklődéséről a másik nem iránt, másrészt pedig azért sem, mert egész eddig, sőt, még most is csak azt az oldalát látod a partnerednek (hacsak nem jóval idősebb nálad), ami alapvetően egy eltartott lét.


Tehát neki is, neked is vannak szüleitek, akik elláttak szállással, ennivalóval, lehetőségekkel, stb. Nem ismered a párodat, hogy milyen mint önálló ember. Ez nem baj, csak mérlegelj, mielőtt esetleg úgy döntenél, hogy maradsz vele.

2014. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval, túl fiatal vagy még hogy megmaradj ennél a kapcsolatnál ha már most ellaposodott! nem azt mondom hogy minden kapcsolatot adj majd fel ha úgy érzed már nem olyan mint régen, de 19 évesen úgysem vele maradsz életed végéig! persze léteznek ilyen párok, de szerintem lépj tovább, nem fogod megbánni, először rossz lesz, aztán rájössz hogy ez csak a te fejlődésedet szolgálja!
2015. jan. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én elhagytam a 4 éves kapcsolatomat 25 évesen, bár nekem az is belejátszott, hogy volt már új jelöltem. De ez nem jelenti, hogy neked is ugyanígy kellene tenned.

Azt mondod, mosolyogva várjátok egymást haza, nem tudnátok egymás nèlkül élni - ez nem épp arra utal, hogy szakítanotok kéne. Ha azonban úgy gondolod, akkor válts.

2015. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még. Keress egy pasast aki rendesen meghúz:)
2015. jan. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!