Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak bennetek taszítanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak bennetek taszítanak az ilyen nők?

Figyelt kérdés
Egy önbizalom hiányos, csendesebb, nem buta, átlagos kinézetű lány? Irritál ha valakik trágárul beszélnek. Voltak rövid kapcsolataim, otthagytak azzal hogy én túl jó vagyok, de nem értem mi a hiba bennem. Próbáltam már az önbizalmamon javítani nem ment. Főleg úgy hogy a suliba is ahova járok hiába próbálnék beszélni, senki nem vevő rám. Bezzeg ha egy nagymenő lányról van szó vele beszélnek, sőt még bármiben hajlandóak neki segíteni.
2014. dec. 11. 20:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ilyen az ideálom mint te kedves kérdező! :)


Az nem gond, ha valakik trágárul beszélnek, de egy lány becsmei értékén elég szépen ront.

2014. dec. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez aranyos, az ilyen lányok szerethetőek.
2014. dec. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, én pont az ilyesmi lányokat preferálom, bár az önbizalomhiány nem feltétlen szükséges hozzá.
2014. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
mi az a "becsmei" érték?:D
2014. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy látszik rajtad hogy határozatlan vagy. és azoktól félnek a férfiak. légy kedves vidám,érdeklődő,céltudatos és persze nőies.
2014. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
inkább éppen hogy az ilyen lányok a legjobbak
2014. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

becsmei érték más szóval azt jelenti kit hogy becsülnek meg. nem kitalált szó, szerintem még egy szótárban is megtalálod :)


Csökkenő becsmei érték => Kevésbé megbecsülhető

2014. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
nah, most mindenki mondogatja, hogy az ilyen lányok a legjobbak. de ők is a menő lányok után futkosnak, meg a plázacicceket nézegetik :D
2014. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, mennyi idős vagy?
2014. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!