Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak bennetek taszítanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak bennetek taszítanak az ilyen nők?

Figyelt kérdés
Egy önbizalom hiányos, csendesebb, nem buta, átlagos kinézetű lány? Irritál ha valakik trágárul beszélnek. Voltak rövid kapcsolataim, otthagytak azzal hogy én túl jó vagyok, de nem értem mi a hiba bennem. Próbáltam már az önbizalmamon javítani nem ment. Főleg úgy hogy a suliba is ahova járok hiába próbálnék beszélni, senki nem vevő rám. Bezzeg ha egy nagymenő lányról van szó vele beszélnek, sőt még bármiben hajlandóak neki segíteni.
2014. dec. 11. 20:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha mellettem nem csendes nincs probléma, egyébként meg felejtős lenne
2014. dec. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Rávághatnám, hogy igen, pont ilyen lányra vágyom. De, ha egyszerűen nem tudok elbeszélgetni vele, nincs véleménye, okosabbnak-jobbnak tartja magát másoknál... és még sorolhatnám, akkor igen, taszítanak.

Szóval, én annak a híve vagyok, hogy megismerem, milyen is valójában... ha megkedvelem, akkor nem az fog dönteni, hogy csendes vagy épp nagyszájú, esetleg átlagos kinézetű vagy k***a jól néz ki.

2014. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#9 a saját nevedben beszélj. Nem hazudok válaszban, ha te szoktál azért, hogy "benyalj" az téged minősít. (gondolom szoktál, mert magadból indulsz ki)
2014. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok.
2014. dec. 11. 20:32
 15/19 anonim ***** válasza:

Engem azért dobott a barátnőm, mert túl jó voltam. Én sem beszélek trágárul, irritál ha valaki úgy beszél.

23/F

Lehet, hogy megtaláltuk egymást?????

2014. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#15 ... Ez de szánalmas volt.
2014. dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az6 is baj lehet h te túl komoly vagy és szigorú.
2014. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem taszítana, szimpi lenne.
2014. dec. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az önbizalomhiány zavarna kicsit, az ,hogy csendesebb az nem. Nem szoktam trágárul beszélni csak néha ha a poén megkívánja...ha emiatt nem szól be a lány akkor semmi gond. Nem lehet, hogy az a baj, h unalmasnak tartanak? Néha kell őrültséget csinálni meg hülyülni...Az alapján ahogy jellemezted magad nem vagy kapható ilyenekre( de lehet ,h tévedek). Szerintem az önbizalomhiányodon kellene javítani elsősorban.
2014. dec. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!