Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ha nincs meg az a lángoló szerelem (szerintem már semmilyen szerelem sincs..) de szeretet van (bár sokszor nincs kedvem vele lenni, zavar, ha ír, de nem akarom, hogy mással legyen és ha nem vagyunk együtt (szakítás miatt) akkor vele akarok lenni) akkor szakítsak vele? Lennék mással is..úgy értem boldog kapcsolatban, mert a miénk nem az. 5 éve vagyunk együtt.

L/20, F/21


2014. dec. 12. 08:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szakíts, egyértelmű nem szereted! Akkor meg mi a fenéért vagy még vele? Miért jobb kínozni egymást?
2014. dec. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, ne szakits vele. 5 ev utan dz termeszetes. Már nyilvan nincs meg az a langolo szerelem koztetek mint regen, mert azert 5ev nem keves ido. Csak turelem! Lesz ez jobb is
2014. dec. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#1 "de szeretet van"
2014. dec. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak én nekem tetszik más és..nem tudom mit csináljak
2014. dec. 12. 08:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Es ezzel o is igy van?
2014. dec. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajna sokszor van ilyen... Ilyenkor altalaban mindig szakitas a vege. Nem tudok mit mondani... Ha olyan vagy akkor kihasznalod, ha nem, akkor meg szakitasz vele egy ido utan, sajna kihul a szerelem egy ido utan
2014. dec. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ő nagyon szeret engem, én viszont mással vagyok/voltam(?) Így..de nem tudom mit csináljak...nagyrészt azért vagyok vele, mert nem akarok egyedül lenni..és néha jó vele, de esetek 90%ban nem
2014. dec. 12. 08:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem szakíts vele. Te máshoz vonzódsz, és már nem vagy szerelmes. Szereted, de nem szerelemmel. Tudod én pl a barátaimat/barátnőimet is így szeretem, kb mint a családtagokat. Akkor most élnék velük?

Ő szeret, de azzal hogy te más mást szeretsz, idővel csak bántani fogod. Menjetek külön, mindenki élje a maga életét, így ő is találhat majd magának egy olyan társat, aki viszonzottan szereti, imádja, és nem csak úgy van vele, hogy az esetek 10%-ában jó vele lenni, a maradék 90%-ban nem... 25N

2014. dec. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak azért jó vele lenni néha, mert magányos vagy, nem akarsz egyedül lenni, hozzá bármikor visszamehetsz, mert ő még szeret. Ezt nevezik életem kihasználásnak. Ne tedd! Lépj túl rajta, találsz majd mást (főleg így, hogy tetszik is valaki). Egyszerűen csak a megszokás miatt vagy vele, és félsz attól, hogy nélküle egyedül maradsz.
2014. dec. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szakítsatok. Nagyon fiatalok vagytok. Gondolom, első komoly kapcsolat mindkettőtöknek. Várható volt, hogy nem fog örökké tartani ebben a korban.

Csak azért ne maradjatok együtt, mert most éppen nem lenne más, meg a megszokás miatt. Ha 50 éves lennél, 25 éves házassággal, családdal, akkor meggondolandó lenne :) De így, nem!

2014. dec. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!