Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hullám völgy vagy valóban nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hullám völgy vagy valóban nem vagyok már szerelmes?

Figyelt kérdés
Mikor még csak ismerkedtem a barátommal, vele egyidejűleg ismertem meg egy másik férfit is. Vele is nagyon jól kijöttem, de megijesztett a rámenőségével és ezért megszakítottam vele a kapcsolatot, majd csak a jelenglegi páromra koncentráltam. 4 hónappal ezelőtt össze is jöttünk. Eközben a másik pasas itt-ott rám írt, h megkérdezze, h h vagyok, de nem vettem nagy jelentőségét, válaszoltam rá és ennyi. Viszont most megváltozott valami. Vasárnap óta folyamatosan kapcsolatban vagyunk egymással, szinte minden este írkálunk és kezdem azt érezni, h 4 hónappal ezelőtt rossz döntést hoztam azzal, h ellöktem magamtól. Kezdem egyre jobban azt érezni, h rosszul ismertem meg, h nem adtam meg neki a kellő időt, h megmutassa, h milyen is ő valójában és csak most kezdem őt igazán megismerni. Azonban most már itt van a barátom. Nincs semmi problémánk, semmire nem panaszkodhatok ezért nem is értem, h h érezhetem úgy, h kiszerettem belőle. Nem tudom, h mi lenne a legjobb, mert a család is nagyon megszerette őt és őt sem akarom megbántani, mivel engem is ilyen módon tettek padlóra még az év elején. Ez csak egy amolyan kalandvágy lehet, vagy nem is vagyok szerelmes igazán? Nem tudom, h mi lenne a legjobb. Szakítani és úgy átgondolni, h mit is akarok, vagy bízni abban, h ez csak amolyan átmeneti dolog! 24/L
2014. dec. 12. 09:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnalatbol vagy korrektsegbol ne maradj a barátoddal mert megbanod. Ettol meg lehet h a másik pasi csak egy múló fellángolás es végül a két szék köze esel. Az élet tele van kockazatokkal;)
2014. dec. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!