Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te szakítottál már emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te szakítottál már emiatt?

Figyelt kérdés
Elmondhatatlanul elegem van! Bevallom, nem tudok már mit kezdeni a helyzettel. Lassan három éve vagyok a párommal, de még mindig az exes sztorijait fújja. Anno rengeteget veszekedtünk ezért, mert egy idő után besokalltam, hogy nem fogja fel, nem kéne a közösen megélt élmények alatt felhoznia állandó jelleggel a volt kapcsolatait. Egy darabig abba is maradtak a regélések, és már kezdtem volna túltenni magam rajta, újabban viszont "fű alatt" névtelenül elmondja ugyanazt, amit már vagy ötvenszer hallottam. Azt hiszi, így akkor rendben is van. Természetesen legtöbbször társaságban műveli. Annyira bánt, hogy azok a párok, akik évek óta együtt vannak, a közös emlékekről nosztalgiázgatnak, az én párom pedig még ha fel is hozza a mienket, azért csak bele-bele tűz egy régi exes sztorit is. Én lezártam a régi kapcsolataimat, az elején elmondtam róluk pár fontos dolgot, azóta nem emlegetem. Neki úgy látszik, nem megy. Ez egy ilyen típus, vagy mire gondoljak már? Igazából segítséget nem várok, csak örülnék, ha valaki más is megosztaná velem az ilyen jellegű tapasztalatait, hátha okulok belőle...

2014. dec. 12. 10:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

7-Es vagyok. Egy utolso probat meg meger, de mar zgy mond neki higy ha nem hagyja abba vege lesz emiatt.

Aztan nincs mas, lepd meg a dolgot ha nem hagyja abba.

Tudom, nevtelenul konnyu jartatni a szam, de ha belego.dolsz ez a logikus, hatha igy raeszmel arra hogy mit tesz nap mjnt nap, mennyire bant teged.

2014. dec. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam volt olyan, akinél napi szinten óránként kellett ezt hallgatnom:

a zsuzsika megcsinálta...

a zsuzsika elment strandra...

a zsuzsikának azzal nem volt baja...

a zsuzsika felvette azt a ruhát...

a zsuzsikának ízlett...

a zsuzsikáékhoz könnyebb volt eljutni

a zsuzsika élvezte azt a nyaralást

a zsuzsikának jó ízlése volt, jó ruhákat válogatott ki...

a zsuzsika ezt meg azt szerette az szexben... (stb...)


Na ekkor sokkoltam be, és mondtam neki egy év után hogy a viszontlátásra, és hogy du.gja akkor a zsuzsikáját... :)

Utána egy évig tepert, mondta, nem hozza fel a csajt, de engem már nem érdekelt. Ennek 5 éve, de elég mély nyomokat hagyott bennem.

Most van párom, ő nem emlegeti egyik exét sem!

2014. dec. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. És mint utólag kiderült, titokban minden nap tartották a kapcsolatot a neten, volt hogy találkoztak is, és nem egyszer...
2014. dec. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szóltál már neki egy párszor, de kb leszarja. Szerintem nincs tekintettel rád, és ennyi. Megváltozni nem fog. Vagy hozzászoksz, vagy lelépsz. A döntés a tiéd.
2014. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Tortent azota valami kerdezo?
2014. dec. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy olyan udvarlóm, akiben több hónapi együtt járás után jött elő a volt kislány, akinek udvarolt, és akit az anyja nem engedte hozzá. Olyannyira előjött benne, hogy szakított velem. - Ha a párod érzelmileg is kikészül attól (mert az enyém kikészült lelkileg), hogy eszébe jut a másik, akkor neked ott kellene hagyni. Ha csak egyszerűen elmesél valami sztorit, lehet, hogy egy kicsit kínos társaságban, de különösebben nem kell vele foglalkozni.
2014. dec. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!