Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom? Veletek szokott ilyet?

Figyelt kérdés
Mostanában olyat csinál hogy a kezével nagy erővel az arcom felé suhint, az arcom előtt megállítja a kezét. Majd röhög, vagy csak úgy tovább megy. Mondtam neki ne csinálja, ez félelmet kelt bennem. Múltkor is, éppen álltam, főztem, oda jött és ilyet csinált, halálra rémültem.
2014. dec. 9. 12:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
talán nem egy értelmi fogyatékossal kellett volna kikezdeni
2014. dec. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
Néha játszd el ilyenkor, hogy te meg nagy erővel felé böksz a konyhakéssel, persze állj meg közvetlenül a gyomra előtt, aztán röhögj és menj tovább.
2014. dec. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
kedves első! a randikon és a kapcsolatunkban eddig nem csinált ilyet! mostanában csinálja, de nem értem ez mire jó neki...
2014. dec. 9. 12:09
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

akkor valszeg pszichopata és idáig csak megjátszotta magát de már kezdenek előjönni a tünetek, vigyázz mert ez rosszabbodhat


1-ső voltam

2014. dec. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

ez az iskola éveimre emlékeztet :D De ott nem állt meg.Az ilyen boxolja a levegőt,rajoskodik,nagymenőzik.


kapcsolatban nem tudom mi értelme lehet.Biztos így érzi magát keménynek.

2014. dec. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
65%
ezért miért lenne már pszichopata ? inkább gyerekes.
2014. dec. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%

Valahol nem tud érvényesülni. Elnyomják esetleg a munka helyén, vagy valahol. Így akar kompenzálni, hogy feletted dominál, félelmet keltve benned. Nem tisztel téged.

Helyedben ezt megbeszélném vele, ez elég gyerekes viselkedés. Az otthon elnyomott gyerekek szoktak ilyesmit csinálni a gyengébb, vagy általuk gyengébbnek vélt társaikkal.

Vagy lábon önteném "ijedtemben" az épp kezemben lévő forró levessel. Hát-ha leszokik a hülyeségéről.

2014. dec. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
mások előtt rendesen viselkedik. mostanában kezdett el velem bunkózni, meg beszólogatni, olyankor úgy csinál mintha ő lenne az isten, és le se sza.rja a fejem. meg sérteget, aztán jön azzal, hogy szeret, bla-bla, egyébként jól meg voltunk idáig, de amiket egy-két hete csinál kiveri nálam a biztosítékot... 30 éves, szóval nem gyerek már
2014. dec. 9. 12:14
 9/29 A kérdező kommentje:
elfogyott a pénze kb. 2 hete, meg elromlott ez az, amit nem nagyon akar megjavítani, mert pénz kell hozzá. legutóbb mikor megbántott, elsírta magát. de nem tudom meddig tudom tolerálni ezt a viselkedését.
2014. dec. 9. 12:17
 10/29 anonim ***** válasza:

Már nem szeret, de azért jó rajtad levezetni a feszültséget. Melletted még nyeregben érzi magát, mert máshol valószínűleg őt nézik le. Lehet, hogy iszik is és azért növekszik az agresszivitása.

Az is lehet, hogy van valakije, de nem akar szakítani, nem mer, vagy nem ő akar lenni a rossz fiú. Ezért piszkál, hogy inkább te hagyd el.

2014. dec. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!