Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek az igaziban? Abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek az igaziban? Abban, hogy valahol van egy másik feletek akivel boldogan leélhetitek az egész életetek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 20:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Lassan ezt is kihúzhatom azon dolgok listájáról, amiben még hiszek (egyébként is kevés ilyen dolog van, és az idő múlásával egyre kevesebb).
2014. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám inkább, hogy statisztikai esélyt látok rá.
2014. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
erről összetett elméletem van.Amit nem itt fogok kifejteni,de a lényeg az hogy nem létezik ilyesmi.se nekem se másnak.Nekem meg főleg,mert nem találok olyan jót aki megfelelne,aki hozzám való lenne,méltó,túl egyszerű minden,túl jó vagyok,csak alá adnám mindig.
2014. dec. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Igen, talán... és már elcsesztem. Sosem volt az enyém és szerintem már soha nem is lesz. Ez van. De talán szerencsém lesz.
2014. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek, nem olyan génekkel születtem, hogy erre valaha is legyen akár egy pici esély.
2014. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Szerintem sok Igazi van, minden eltezakaszban mas.Abban nem hiszek hogy egy emberrel leel valaki 50 evet husegben, boldogsagban annak ellenere h a szuleim es a nagyiek a tokeletes mintai a boldog hazassagnak.


Vegulis az anyosomek is boldogok,de ok megcsaltak egymast amikor fiatalok voltak es vegulis megbocsajtottak egymasnak, es 48 eve vidaman eldegelnek, husegesen.


Hm....ahogy igy elnezem vegulis csak en gondolom maskepp biztos azert mert meg nem talaltam meg a nekem megfelelot:-))

2014. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
A nagy f aszt!
2014. dec. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én hittem. Aztán párkapcsolatok, csalódások, egyedüli anyaság stb... Lemondtam róla.

Két éve egy átmulatott hétvége után viszont "véletlenül" betoppant az életünkbe.És Ő az Igazi.

Szóval hiszek benne :)

2015. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!