Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nevetik ki a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nevetik ki a barátomat attól hogy háztartásbeli?

Figyelt kérdés
Én dolgozom ő pedig otthon van és végzi a házimunkát. én szeretek dolgozni, megélünk ketten a fizetésemből (nem rongyrázva persze), és szeretek arra hazaérni hogy kész a vacsora és tiszta a lakás, ő meg szeret főzni-mosni-takarítani. valahogy nem is volt kérdés nálunk, mert abszolút egyezett erről az elképzelésünk, ha gyerekünk lenne vele is ő lenne itthon. a barátai viszont kinevetik emiatt, nem tudom miért? szerintem teljesen normális így, nem értem miért kell poén tárgyává tenni. 25/L

2014. dec. 14. 20:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
3%
Hát ezen én is csak nevetni tudtam!
2014. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Mert általában fordítva szokott lenni, de attól a haverjai még gyerekesek és irigyek is tudat alatt.
2014. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Egy szánalmas papucs, egy csicska a barátod! Csoda hogy még vannak barátai...
2014. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
45%
Furcsa
2014. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 RRR ***** válasza:
95%

mert furcsa

mert irigyek az emberek,hogy jól megvagytok

2014. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
Biztosan irigylik hogy otthon kell takarítani meg főznie az asszonyra!
2014. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 opened paradise ***** válasza:
78%

Mert nem megszokott.

Mondjuk attól még tetszene szerintem :D

2014. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Mert az a megszokott ha a férfi dolgozik,és a nő háztartásbeli,legalábbis régen ez volt a normális.
2014. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem megszokott, de amióta 40 órában dolgozok, és arra érek haza, hogy még otthon is rendetlenség van, ráadásul ha nem veszek valami kaját, akkor csak szendvicset ehetek, én is simán elviselném, hogy a barátom legyen otthon. :D Főleg ha keresnék eleget kettőnknek.

Ha titeket nem zavar, szerintem ne törődjetek másokkal, végtére is ez a TI életetek.


23L

2014. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%
Úgy tudom Svédországban ez teljesen normális jelenség. Tényleg kicsit furcsa a régi berögződések miatt amiket az ősök belénk neveltek, dehát ha tényleg komolyan cikizik emiatt akkor nem is annyira jó barátok azok...
2014. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!