Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, Lányok! Szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, Lányok! Szerintetek is rendben van ha egy lány is bepótol a párja kiadásaiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Lehet buta kérdés lesz ez,de mondja el a véleményét pár normális ember.Szóval van egy barátom,egy hónapja vagyunk együtt,minden nagyon szép és jó,szerelmesek még nem vagyunk,de ami késik,nem múlik.Szoval a lényeg az,hogy Ő körülbelül 2 órányira lakik tőlem.Hetente kétszer eljön hozzám.S arra gondoltam,hogy néha náha én is szeretnék az üzemanyagba pótolni neki,nincsenek anyagi gondjai,de akkor sem várom el,hogy folyton Ő fizessen mindent.S nem is akarom,hogy úgy érezze kihasználom.Azért kérek tanácsot,mert mikor 2000 forintnyi összeget akartam neki kifizetni,nagyon csúnyán nézett rám,hogy hogy képzelem.De végül beledugtam a táskájába,mikor nem látta.Ő 30 éves,én 22,ha számit valamit.
2014. dec. 14. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez szép és jó. Egy dolgot basztál el, hogy nem beszélted meg vele őszintén, hogy nem akarod, hogy mindent ő álljon, és titokban tetted a pénzt a táskájába. Nagyobb veszekedések lesznek belőle, mintha elmondanád.
2014. dec. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A gondolat teljesen rendben van, és becsülendő a mai anyagias világban, ritka normális gondolkodású Nő vagy :)

De ne dugj pénzt a táskájába, mert az viszont nagyon gyerekes, ha nem fogadja el akkor másképp költsd rá, vegyél valamit mikor jön, a kedvenc italát, kajáját, bármit, amivel rá költöd, de nem a pénzt adod, ezuel a gond megoldva.

2014. dec. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Júúúúj... ezzel vigyázzál... Többet ilyet ne csinálj, hogy pénzt rejtesz a táskájába, ezzel egyrészt megalázod, másrészt megsérted a magánszféráját. Sőt, a témát se hozd fel neki. Elhiszem, hogy jól elvagytok, és nem akarod, hogy mindent ő fizessen, de ezen lépj túl, mert ilyet egyszerűen nem illik csinálni. Majd ha 2 éve házasok lesztek és közös kassza lesz, akkor adhatsz pénzt, de egy szimpla kapcsolatban ezt nem szabad. Nő a férfinak eleve nem fizet, bár fordítva sem jellemző. Ajándékokat venni vagy meghívni mozira, ebédre, az rendben van, na de pénzt adni... hidd el, ha meg lenne szorulva, akkor sem fogadná el tőled. Majd ha te mész hozzá, akkor te is fizeted a saját utadat, meg karácsonyra veszel neki szép ajándékot, és kész. De pénzt ne akarj neki adni mert az iszonyatosan megalázó és szükségtelen. Hanyagold a témát szerintem és tényleg ne is érezd úgy, hogy ez számára probléma lenne, mert teljesen biztos, hogy nem az. Ha 30 éves, akkor főleg nem, nyilván van jó munkája, és be tudja osztani a pénzét.
2014. dec. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!