Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is volt igaz amiket mondott nekem?

Figyelt kérdés

Veszekedtünk 2 héten keresztül, szakítottam vele mert elegem lett, de közben írta mennyire szeret, és hogy nálam jobbat nem fog találni, rá pár napra írtam neki mennyire sajnálom, és írt hogy nem tudja mit akar, ez már lassan 2 hete és semmi azóta.. Ne reménykedjek ugye? Hogy tudott ilyen könnyen túllépni? Szerintetek nem is hiányzok neki? Letörölte amiket írtam neki a facenook falára régebben.

évekig együtt voltunk.

Bocsi a sok kérdésért. :/ 21L


2014. dec. 15. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nincs sok esély rá... :/
2014. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A kutya fáját, hááát ilyet, a köcsögít neki!

És ráadásul törölte amit a fassszbukjára írtál?? A kis nyavalyás!


Te még szereted őt és lennél olyan ostoba leányka , hogy összejöjj vele, ő max azért jönne össze veled mert jobb mint a semmi.... ergo ne légy hülye!

2014. dec. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt írta utoljára, hogy kell idő neki hogy eldöntse mit akar.. azóta semmit nem is írt, de úgy látszik nem akar velem lenni,akkor miért olyan nehéz leírni ezt neki?
2014. dec. 15. 13:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert az emberek többsége nem őszinte. Inkább füllent meg nem mond igazat , ezzel sakkban tartva a másik embert aki ez által nem tud továbblépni, mert benne van a remény.


És most általánosítok, de a legtöbb ilyen ember amit írtam max unalomból megy vissza a párjához és eljátssza, hogy szereti csupán addig amíg nincs más, és csupán azért is hogy legyen kivel dugni.

2014. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Próbálok tovább lépni, de nehéz. Mit tegyek?
2014. dec. 15. 14:05
 6/7 anonim ***** válasza:

csak a szokásost.. :)


Töröld faceről ha úgy van.tiltsd le,hogy ne lásd mit rak ki...Foglald le magad tanulással,munkával,új hobbyval..barátokkal stb..


Éld a saját életed,és azt alakítsd..Nehéz lesz,de ne add fel..

2014. dec. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi itt csak tippeket tudunk adni, és még nagyon sok ember csak azt tud. Neked kell megtenned.


Szerintem alkalmas most az idő és a körülmények is arra, hogy kikapcsolódj, díszfények a városban minden csilivili, sok színes bizbasz mindenhol, karácsony stb, sok sok ember.


Menj költs egy kis pénzt. És ha lehet ne a szerelmes párokat bámuld, az ünnepek amúgy a legrosszabbak akkor lesznek néhányan a legdepressziósabbak. Szőrnyű egy ünnep tud lenni néhány embernek.

2014. dec. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!