Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? (többi lent)

Figyelt kérdés
Na szóval a jobb lábamon nagy fokú viszeresseg van barátnőm könyörög hogy menjek el meg műtetni de en félek a műtéttől tegnap kellet volna ala irnom a papirt de nem mentem el alá irni most nagyon meg van ram. Haragudva:(( mit csinaljak?????
2014. dec. 16. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
hát te mit gondolsz a lábadról? kell ellene tenned?
2014. dec. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha az én véleményemet kéred... Amputáltasd!
2014. dec. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kellene de valahogy nem érdekel annyira mint o orvos yzerint barmikornkaphatok egy trombozist
2014. dec. 16. 10:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Felelőtlen, gyerekes idióta vagy. Barátnőd helyében nem hogy haragudnék, de elgondolkoznék azon, van-e értelme olyan emberrel járni, akit a saját egészsége, saját élete nem érdekel.
2014. dec. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hát ha veszélyes akkor gondold meg, mert akkor nem a barátnőd miatt csinálod hanem magadért!


különben is nem kell félni...én se szeretem a fogorvost mégis ha el kell menni akkor el kell menni...nekem 1x műtötték a lábam, eszembe se jutott, hogy félnem kéne...a fogorvostól jobban félek :D

2014. dec. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves 4 es nem anyukaddal beszelsz ;) szóval vissza vehetnel az arcodbol
2014. dec. 16. 10:50
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
te csak ne szóld le a 4-est tökéletesen igaza van
2014. dec. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

tisztában vagy vele, mit jelent a trombózis? vérrög. ami ha egyszer elszabadul, ki tudja, hova jut el. nem játék. a szívedbe, a tüdődbe, agyadba is eljuthat, ami nyilvánvalóan azonnali halál/agy esetén lehetséges, hogy "csak" valamilyen fajta agyvérzést okoz, és ennek megfelelő következményeket (ha olyan helyen van, a beszédkészség/értelmezés képességének elvesztése, vagy ha olyan helyen, a mozgáskoordináció képességének teljes elvesztése, ha szerencsés vagy, simán csak romlása, satöbbi). ha meg nem ilyen azonnali tünetekre számítasz, akkor mondjuk elzár egy eret a vérrög mondjuk a karodban, és kész, ha azzal is ugyanilyen "bölcsen" nem törődsz, akkor simán amputálásra is sor kerülhet.


nézz utána. 4esnek teljesen igaza van. menj el az orvoshoz. ez nem egy agyi műtét, fél óra és túl leszel rajta. jobb, mint a fogorvos.

2014. dec. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom mi az a trombozis de az még nem most lesz !
2014. dec. 16. 12:23
 10/10 anonim ***** válasza:

de most tudod megelőzni. miután már kialakult, utána nem sok mindent tehetsz, max imádkozhatsz, hogy ne okozzon gondokat. ha most elmész viszont az orvoshoz, akkor meg van oldva a gondod, talán egy életre.


előző vagyok.

2014. dec. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!