Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam rajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta ha életem szerelme átvert?

Figyelt kérdés
félre is b*szott az is kiderült utobb. amikor nekem csak ő létezett. hogy dolgozzam fel hogy a teljes szívem adtam neki ő meg .... késöbb megkeresett hogy ujra együtt akar lenni de az a maréknyi büszkeségem még megmaradt és nemet mondtam azok után amit kaptam.. igaz sokat hibáztam én is.de nekem sose volt szükségem másra csak rá.. hát ő ezzel máshogy volt.. mit tanácsos ilyenkor tenni mi a megoldás hogy ne csak ő járjon a fejembe.. más lányokra se tudok ránézni...amikor egyedül otthon ülök kb ugyérzem szívgörcsöt kapok a fájdalomtól. és már 1 hónapja volt a szakitas. 21f

2014. dec. 16. 18:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ketten kétfelé beszéltek, anélkül, hogy a másikat meghallanátok, próbáljatok meg figyelni egymás mondandójára... Kérdező, ez rád is vonatkozik, ha már kilőtted a kérdést. Ahhoz képest, mennyire "szereted", meg szenvedsz nélküle, le se sz*rod, amiket a lány ideír, sőt, még mosolyszmájlikat is biggyesztesz a válaszaid végére... Persze a lány is hibás, de ha már arra vetemedett, hogy megpróbált itt elérni és megmagyarázni a dolgokat, vedd már figyelembe... és próbáljatok meg (nem nyilvánosan) beszélni.
2014. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!