Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A korosztályomtól senki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korosztályomtól senki nem akar komoly kapcsolatot? 19L

Figyelt kérdés

Fiatalabbal elég gáz lenne összejönni, meg nem is találkozom már velük, egyetemen mi vagyunk a legfiatalabbak, meg már nem is tudnám azt hallgatni, amit esetleg mondana, más világ a középsuli, éretlenek stb.

A velem egy korosztály, és a kicsit idősebbek csak szexkapcsolatot ajánlanak fel, mert most akarják kiélni magukat (ez kb. így a 27 évesekkel bezárólag, eléggé kitolódott a "felnőttéválás sajnos).

A 30-asok meg már azért akarnak csak szexkapcsolatot, mert ilyen nagy korkülönbséggel mást el sem tudnak képzelni, vagy csak kapuzárási őánikjuk van, és kell valaki, és/vagy foglaltak.

-------EDDIG VAN a fontos rész, ha NINCS időd. Köszi!!!:)))


(Ha idősebb leszek meg az lesz a bajuk, hogy nem vagyok elég fiatal.)


Azon is gondolkoztam már, hogy a férfiak sosem úgy kezdik, hogy meg akarnak állapodni, csak az a baj, hogy mivel én nem megyek bele szexkapcsolatba, nem ismerjük meg egymást. Ha mással kapcsolatban még szóba álluk velük letisztázva, hogy ne legyen semmi, akkor is bepróbálkoznak ötvenhetedjére is, nem adják fel, lehetetlen a barátság kialakítása.


Szóval kinek kellek én mint barátnő? Senkinek.


2014. dec. 17. 01:17
1 2
 11/16 anonim válasza:

Magára a (fő) kérdésedre eléggé könnyű válaszolni: Sokan meg akarnak állapodni. Persze mihez képest sokan? Rengeteg azoknak az embereknek a száma, akik nem, így könnyű rossz tapasztalatot szerezni. Mindenesetre az embereknek a poligámiára (is) van hajlamuk, sok gátlás pedig leomlott a vallások (helyes) eltűnésével, (jó) eszmék népszerűsödésével. Az embereknek a változatos partnerek a genetikai reprodukáció terén előnyös, és rengeteg a (súlyosan) szeretethiányos, kisebb vagy nagyobb mértékben lelki sérült, így a félelem is motivál. A férfiak pedig gyakorta később vágyakoznak a komoly kapcsolat után, de nem vészes mennyiségben, és ők is képesek szerelembe esni.


...Mi megpróbálkozhatunk az ismerkedéssel, de messze állok az átlagostól, kritikusabb, racionálisabb vagyok, és minderre tetőzik az erős empátia, érzelmesség...


F/21.

2015. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Aki akar, annak általában már van? Ez nem igaz. Nem nincs senkim, de én még túl fiatal vagyok az ilyen egyetemista úri hölgyeknek a 20 évemmel... Az meg a másik, hogy akinél szóba kerül az egyetem téma, az úgyse tud másról beszélni, úgyhogy inkább olyan nővel lennék, aki nem egy két lábon járó karrierista pénztárca, és nem süt róla a kimért sznobság, mivel én mindent kimondok azonnal, őszintén, közvetlenül, és krvára nem érdekel az egyeteme. Millió más , érdekes témát tudok felhozni, de általában ők is olyanok mint a burokban élő középiskolás jókislányok, csak a középsuli helyett egyetemről pörög a nyelvük... aztán ha megkérdezem tőle teljesen jogosan, hogy "Komolyan ez minden mondanivalód?" akkor le vagyok bunkózva. :D Adok esélyt bárkinek, aki az emberi értékeket tartja fontosnak, végül is ez a legtöbb amit adhatok, a többi már nem rajtam fog múlni.
2015. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
na +1 troll...
2015. aug. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Fáj az igazság?
2015. aug. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

21 éves fiú létemre nem volt még kapcsolatom alapvetően mégis komoly és hosszútávút akarok.

Szóval biztos vannak szerintem nem is kevesen akik hosszabb távra terveznek csak nem találtad.meg még őket.

2016. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én is 21 éves vagyok, még mindig várom azt a nagy őt akivel egy életet el tudok képzelni és családot tudnék alapitani...

Hasonló problémám van nekem is, én is nagyon ezt vettem észre.

Korombeli srácok jobb fajtája már foglalt, a suttyó része nem kell (mert nem bulizással akarom eltölteni az időm jelenleg), fiatalabak kizárva, a 25-30 vagy esetleg felettinek meg már fiatal vagyok...

:)))

2016. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!