Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért feszélyezi a lányokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért feszélyezi a lányokat, hogy gazdag vagyok?

Figyelt kérdés

A legutóbbi barátnőm azért szakított velem, mert drága ajándékokat vettem neki, távol-keleti vakációra vittem volna, és azt mondta, ő nem tudná ezt viszonozni. Hiába mondtam, hogy nem is várom el, csak hogy szeressen, nem értette meg.

Most legutóbb egy lánnyal azon vitatkoztunk, hova menjünk randira. Sikerült rávennem, hogy egy drága étteremben ebédeljünk, de egész végig feszült volt, és azóta nem is keresett. Lányok, tényleg ekkora probléma ez nektek?


2014. dec. 18. 16:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legnagyobb probléma az ,hogy mind ezt kiemeled :D Gratulálok ..:/
2014. dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne, de legközelebb ne egy mélyszegénységben élő család 7. lányával kezdj ki és akkor a lányt se fogja feszélyezni a dolog.
2014. dec. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

melyik lanynak ne tetszene:D

amugy sztem csak rosszat fogsz ki...

2014. dec. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
En szeretem ha egy kapcsolatban mind a ket fel kozel azonos mellbedobassal tesz a kapcsolatert. Neha en is fizetek lany letemre es zavar ha o dragabb ajandekot vesz mert akkor ugy erzem en kevesebbet teszek ertunk. A masik oldala pedig hogy ugy erzik hogy megvasarolod oket. Probald meg lejjebbadni a dolgot es mondjuk "olcsobb"/atlagos helyre vinni:)
2014. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán úgy érzik, hogy meg akarod vásárolni őket.
2014. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Nézd, én önellátó vagyok, de engem is zavarna ha valaki sokkal jobb anyagi helyzetben van és azt ki is mutatja. Tehát nem az zavar, hogy milyen van, ahhoz semmi közöm, hanem hogy pl. nem felesben fizetjük a nyaralást. Vagy megelégszik egy last minute görög úttal velem felesben, vagy mehet egyedül a távol-keletre, ahova amúgy én is vágyom, de nem hagynám, hogy fizesse.

És nem szeretnék drága éttermekben vacsorázni, azok a helyek is feszélyeznek. Tehát ha nem elégszik meg az én életszínvonalammal hogy egyenlők legyünk, akkor szakítanék vele.

2014. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Miért érzed szükségét, hogy minden randin szórd a pénzt?
2014. dec. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

ha egy nagyon drága helyre viszel egy átlagos helyzetű lányt, akkor nagyon kellemetlenül érzi magát, mert nem szereti azt nézni, hogy egy fiú rengeteget költ rá, és sokkal jobban érzi magát ha egy átlagos étterembe viszed el

egy lányt tényleg zavar, ha a fiú nagyon sokat költ rá, vagy ilyesmi, ilyenkor nem érzi kényelmesen magát, mert nem szokta meg

szerintem "ereszkedj le a szintükre" (nem rossz értelemben mondom, ne vegye senki sértésnek!) és akkor találsz olyan lányt aki szeret, meg minden

ha nem változtatsz, akkor olyan lányok fognak neked jutni, akik nem téged, hanem a pénzedet szeretik

2014. dec. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én már attol rosszul vagyok, amikor a párom a szülinapomkor meglep egy pár ezer forintos ajándékkal.

Tőled meg egyenesen sírva menekülnék. :D

2014. dec. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nem zavarna, ha nem vágsz fel a pénzeddel és nem ezzel akarsz lenyűgözni
2014. dec. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!