Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért feszélyezi a lányokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért feszélyezi a lányokat, hogy gazdag vagyok?

Figyelt kérdés

A legutóbbi barátnőm azért szakított velem, mert drága ajándékokat vettem neki, távol-keleti vakációra vittem volna, és azt mondta, ő nem tudná ezt viszonozni. Hiába mondtam, hogy nem is várom el, csak hogy szeressen, nem értette meg.

Most legutóbb egy lánnyal azon vitatkoztunk, hova menjünk randira. Sikerült rávennem, hogy egy drága étteremben ebédeljünk, de egész végig feszült volt, és azóta nem is keresett. Lányok, tényleg ekkora probléma ez nektek?


2014. dec. 18. 16:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én abban önmagában nem látnék problémát, hogy tehetősebb vagy. Nem mondanám magam anyagiasnak, de ha a barátom meglep valamilyen ajándékkal vagy meghív valahova, nem hisztériázok. Ő döntött így. Ha neki belefér, hát nekem is.


Viszont az, hogy eleve a lány nem akart drága étteremben randizni, és te ráerőltetted az akaratodat, hogy márpedig mégis, az nekem is kicsapná a biztosítékot. Ha éppen a McDonald's-ban akarok kajálni, akkor ott akarok, hiába hívnak meg egy gourmet étterembe... És van egy olyan érzésem, hogy a feszélyezettség nem a pénzügyi helyzetednek szól, hanem hogy ennek okán te akarsz mindent megmondani és mindent irányítani. Attól még, hogy van pénzed, nem kell szórnod. Vedd figyelembe a másik személy vágyait is, ne hidd, hogy jobban tudod náluk. Ez fontosabb, mint a távol-keleti nyaralás... Szerintem.

2014. dec. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kérdésed egyértelműen csak kitaláció, és provokáció.
2014. dec. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy! Igy kell feladni társkeresö hirdetést!
2014. dec. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hanyagold az önérzetes pics.kat, avgy vegyél magadnak feleséget ázsiából (nem vicc).
2014. dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen, ez csak azoknak jönne be, akik a pénzedre hajtanak.
2014. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az a gond, hogy esetleg a lány nem járt még ilyen helyen, és emiatt rosszul érzi magát? Emlékszem, mikor én voltam először luxusnak számító étteremben, azt sem tudtam mit csináljak, hogy viselkedjek, mit vár el tőlem a környezet. Ma már nagyon otthonosan mozgok bárhol.
2014. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egy olyan lánynak aki ehhez nincs hozzászokva furcsa lehet. Én sem vagyok nagyon gazdag így elsőre ez nekem is furcsa lenne, de ha jó a stílusod, tudod hogyan bánj egy nővel, és nem hangoztatod folyton hogy mennyire gazdag vagy akkor ez nem gond. Sok sikert hogy megtaláld a megfelelő lányt! (: 20/L
2015. dec. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!