Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanátok az exetek új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok az exetek új barátnőjének?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve az előző barátom otthagyott egy másik lány miatt. Nagyon megszenvedtem, főleg, hogy tudott a másik lány is rólam, de mit sem érdekelte.. Aztán most a napokban rámírt az exem, nagyon rég nem beszéltünk. Még mindig együtt van azzal a lánnyal, egy éve. Elég fura dolgokat írt, mint pl. milyen jó volt velem szexelni a kocsiban, milyen jó volt, mikor egy ballonkabátban átmentem hozzá és csak fehérnemű volt a kabát alatt és hogy olyan dolgok ezek, amelyeknek benne kell lennie egy kapcsolatban.. Ki tudja, lehet összehoz minket még az élet és hogy miért jöttem össze a párommal. (Mert hogy azóta nekem is van új kapcsolatom.) Természetesen nem viszonoztam a nagy bókokat, mivel soha nem mennék már vissza hozzá és nagyon szeretem az új barátomat. Ám megfordult a fejemben, hogy elmondom a barátnőjének, miket írt nekem, hogy legyen annak a lánynak is olyan rossz érzés, mint nekem anno..Főleg, hogy pár hete letöröltetett a volt barátom ismerősei közül, hogy nehogy véletlen beszéljünk, úgyhogy biztos kiakadna. Nem tudom hallgassak vagy ne... Természetesen az egész beszélgetést megmutattam a barátomnak, tud az egészről.

22/L


2014. dec. 9. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ne mások boldogtalanságával foglalkozz, hanem saját boldogságoddal...
2014. dec. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Bosszúból ne... azt azonban meggondolnám, ne figyelmeztessem-e a barátnőt jó szándékkal, hogy a párja félremegy. Végül is ezzel csak szívességet teszel neki.
2014. dec. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Édes dolog a bosszú,de általában nem vezet jóra.Én inkább nem foglalkoznék az egésszel,és békén hagynám a lányt.
2014. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én leírnám neki. Fényképet is küldenék róla:D
2014. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha pár hete letöröltetett, akkor ő is érzi, hogy baj van.

Ha én a helyedben lennék.....hááát, nagy a kísértés....

Nem egyértelműen a lány bosszantása miatt ...

.

.

.

Végül arra jutottam, hogy visszaírnék az ex-emnek, hogy beszélje meg a lánnyal, hogy több izgalmas huncutság kellene! Ne féljen szóba hozni!

És, többet ne írogasson.

2014. dec. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha pár hete letöröltetett, akkor ő is érzi, hogy baj van.

Ha én a helyedben lennék.....hááát,

jó nagy a kísértés....hogy szóljak neki.....

Nem egyértelműen a lány bosszantása miatt ...

.

.

Végül arra jutottam, hogy visszaírnék az ex-emnek, hogy beszélje meg a lánnyal, hogy több izgalmas huncutság kellene!

Ne féljen szóba hozni!

Ha nem teszi meg, csak nőni fog a távolság kettőjük között.

És, többet ne írogasson.

Ha mégis írogatna ilyesmiket továbbra is, akkor az egészet megmutatnám a lánynak.

2014. dec. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Elmentett képernyőképek kíséretében gondolkodás nélkül küldeném az ex jelenlegi barátnőjének a dolgot. ...a szomszéd tehene is! Igen bosszúból! Ha ő Kibabrált velem akkor had okozzak neki egy kis fejfájást
2014. dec. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A legnagyobb butaság amit csinálhattál, hogy megmutattad a beszélgetést a mostani barátodnak. De ezt te észre sem veszed csak a bosszú gondolata foglalkoztat..
2014. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem is akarja a mostani barátjának megmutatni...
2014. dec. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Miért lett volna butaság? Én őszinte ember vagyok, ő is szól ha valaki olyat ír neki. Az exemnek semmi kompromitálót nem îrtam, úgyhogy nem értem miért gáz. Ha félnivalóm lenne, akkor rejtegetném vagy törölném...
2014. dec. 11. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!