Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez?

Figyelt kérdés
Több, mint 1 hónapja vagyunk együtt, le is feküdtünk egymással, azt mondja, hogy komolyan gondolja és amikor vele vagyok érzem is, hogy fontos vagyok neki. De még nem beszélt rólam senkinek, se a szüleinek, se barátainak, senkinek. Én vagyok az első barátnője, nem volt még komoly kapcsolata. Én reagálom túl vagy ez teljesen normális? Mert nekem nagyon rosszul esik. Ha meg felhozom a témát, mindig jön a majd szöveg és a hadd alakuljanak a dolgok...
2014. dec. 18. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit nem fogsz fel?

Majd.

Tudod mit jelent?

Késöbb.


Teljesen normális.

2014. dec. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RRR ***** válasza:

még ő se hiszi el

ne siettesd

normális

2014. dec. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Leírod, h neked miért fontos ez ennyire? Ha szeret, akkor szeret, miért kell kiírni a homlokára?
2014. dec. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem azt várom, hogy kürtölje világgá, de ha már egyszer a barátnője vagyok, akkor jól esne, ha publikusan is felvállalna és legalább a szüleinek, közeli barátainak annyit mesélne, hogy van egy lány...
2014. dec. 19. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, h ez jó dolog, de vannak emberek, akik erről nehezen beszélnek, mint pl. én is. Hát vannak az embernek hibái, valakinek több, valakinek kevesebb, ezeket néha tolerálni kell.
2014. dec. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!