Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális viselkedés egy pasitól?

Figyelt kérdés
Több éve van barátom, az a furcsa benne (lehet azért is romlott meg kicsit a kapcsolatunk, mert nem foglalkozott eléggé velem), hogy akármit csinálok neki semmi nem baj, semmiért ne szól..van egy másik fiú aki nagyon odáig van értem szerelmes és vár hogy lépjek.. ezt nagyon sokan észre vették akik mindkettőneket ismernek..hogy vibrál a levegő meg hogy nagyon jól kijövünk..a párom azért se szól ha vele megyek bulizni, jó nem ketten de úgy hogy egy pár meg mi ketten ..volt hogy ő vitt el több helyre amit ugyan úgy elmondtam a barátomnak, és semmi reakció ..még annyit se hogy túl jóba vagyunk szal semmi....én ezt nem értem. sok fiú ismerősöm mondta hogy már rég szólt volna a barátnőjének hogy ez most mi......

2014. dec. 18. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
valszeg nem féltékeny alkat.
2014. dec. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az biztos, hogy nem az azt tudom, de nekem ez már olyan, mintha nem érdekelné inkább
2014. dec. 18. 09:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Kevés adat.

Ha szeret, bizalom de ezt te dudod.

2014. dec. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Azt neked kell tudni, hogy van-e oka féltékenynek lenni. Én a helyedben örülnék, hogy az ő részéről feltétel nélküli a bizalom. Azért azt megjegyezném, hogy tényleg igaz elég sok nőre, hogy semmi sem jó nekik. Ha féltékeny az a baj, ha nem az a baj...
2014. dec. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van amit irtok, de valahogy nekem megis sokszor az jön le, hogy homokba dugja a fejét
2014. dec. 18. 10:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Bízik benned. Majd ezek után megtanulja, hogy nőben megbízni halálos ítélet!
2014. dec. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!