Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég ok hogy szakítsak?

Figyelt kérdés
A fiúmmal lassan egy éve együtt vagyunk, nem szoktunk veszekedni, de van, hogy nem értünk valamiben egyet. Kb. 5 napja összekaptunk valamit és azóta nem beszéltünk. Jrtam neki tegnap, hogy fussunk össze és találkozzunk, azt válaszolta hogy elfoglalt és dolgozik. Hagytam de hát azóta se jelentkezett. Volt már ilyen, de ilyenkor 1, max 2 napig tartott az egész. Úgy érzem nem vagyok neki fontos, szenvedek egész nap miatta és ideges vagyok. Hogyha ő ilyen könnyen elfelejt és eszébe se jutok akkor szakítsak vele? Vagy mit tehetnék? Újra írjak neki én, hogy találkozzunk? Nem tudom megéri-e, ha neki még eddig egyszer se jutott eszébe... 5 napja..
2014. dec. 19. 18:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
jah.. amúgy 19 éves lány vagyok
2014. dec. 19. 18:21
 2/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy mikor talizhattok és ha megint "nemérek rá, dolgozok" stb. akkor szakíts vele és ha utána se kúszik utánad sírva, akkor hagyd a sz*ba
2014. dec. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tuti nem írnék rá még 1x..majd ha akar valamit ir..
2014. dec. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól is függ min kaptatok össze, lehet most csak a férfiúi büszkeség miatt nem jelentkezik.
2014. dec. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
felhívott és találkozni akarna..elmenjek? nincs kedvem a társaságára és haragszom rá
2014. dec. 19. 18:23
 6/12 anonim ***** válasza:
igen, menj el.. itt nyafogtál, hogy nem ír vissza... na, akkor most gyerünk :D
2014. dec. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de most felhívott és rögtön ugorjak neki mikor eszébe jutok? szeretném ha ő is szenvedne, ha nekem már így fájt.. nemtudom hogy büntethetném meg érte
2014. dec. 19. 18:25
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem azért lehet mert nem érdekled, hanem azért talán mert szégyelli magát, amiért veszekedett veled. Mi már csak így működünk ;) ez még egyáltalán nem ok a szakításra.

A pasid nem beszélt veled 5 napja, ez egy tény

azt gondolod hogy már nem érdekled, ez egy vélemény

a tényeket fogadd el, a véleményeket vizsgáld meg más nézőpontból, vagy kérdőjelezd meg :)

2014. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez komoly... :D

Először az a bajod, hogy könnyen elfelejt és rá akarsz írni, hogy találkozzatok erre magától ír, hogy szeretne találkozni, de te inkább mégsem akarsz ugrani. :DD

2014. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem menj el de neugorj mindjárt a nyakába...esetleg ott is hagyhatod...csak lássa, hogy veled azért ilyet nem tehet akárki
2014. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!