Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezek vajon íránta?

Figyelt kérdés
Egy évet és pár hónapot jártam egy fiúval szakítottunk összetörtem.Azóta sok mindent történt probáltam új kapcsolatot kezdeni egy ideig sikerült is most meg úgy érzem megörülök az exem hiányától.Sokszor az exembe jutt újra ha meglátom megölelném bár tudom hogy nem lehet bele vagyok betegedve.Tanulás se megy mostanában.
2014. dec. 20. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Még biztosan nem vagy túl rajta.Idő kell hozzá,és nem kell másik kapcsolatba beleugrani,míg őt nem tudod elfelejteni.
2014. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
biztos az első kapcsolatod volt, elfelejted mit gondolsz miért van ennyi válás
2014. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.(:

Igen első szerelmem volt.(:

2014. dec. 22. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!