Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy srácba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sexyeccavú kérdése:

Szerelmes vagyok egy srácba és nem tudom, hogy ő is-e belém mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nos, nem tudom eldönteni, hogy én is tetszek-e neki...Már tavaly óta ismerjük egymást.Viselkedése mikor a közelében vagyok : Hát amikor hozzászólok akkor nem mer visszaszólni csak a szemembe néz és meglepődve, hogy hozzászólok...mintha zavarba jönne.Mikor meglát hirtelen elkomolyodik és mélyen a szemembe néz volt már olyan is mikor egy percig bámult egy helyen állva és oyan is volt már, hogy az ajtó mellet megállt és bámult és én háttal voltam neki és egy haverom mondta hogy a hátam mögött van.Amikor az ebédlökőz mnetem intett a haverjának, hogy álljanak a falhoz és mikor elmentem mellete a falhoz bújt és mondta a haverjának, hogy nézze meg, hogy elmentem-e már és húzta az időt és arra várt, hogy elöször én induljak el.Suli elején az osztálytermembe benézett és engem bámult viszont amikor visszanéztem rá elindult...furán viselkedik velem félénk tipus pedig alapjában nagy dumagép. Ő menő tipus én átlagosabb vagyok indenki a haverom..és én szerelmes vagyok belé csak azt nem értem, hogy ő is-e belém és, hogyan szerezzem meg..kérlek segítsetek már 1 éve belé vagyok zúgva

#tetszik-egy-fiú-megakarom-szerezni
2014. dec. 20. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van velem is. Csak én 4 éve szeretem a fiút..engem is mindig néz..

Na de szóval. Biztos tetszel neki, mert miért lenne zavarban ha nem érdekelnéd?

2014. dec. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg,h nincs-e kedve elmenni valahova veled. Így meg szerezheted de ha nagyon félénk akkor mond meg neki,h tetszik. Ez tuti megoldás :)
2014. dec. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez a viselkedés arra utal, hogy tetszel neki, csak félénk és azért is nem kezdeményez mert valószínűleg nem tudja, hogy ős is tetszik neked. Vagy éppen hogy tudja, ezért tart tőled, azért figyelget és ő meg nem akar tőled semmit :D Na jó ezt nem hiszem, szinte biztosra veszem, hogy tetszel neki, nagyon is. És ha minden így folytatódik, akkor nem fog kezdeményezni, ezért neked kell, vagy előbb csak jeleket adj neki, hátha megjön a bátorsága.
2014. dec. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :))) Remélem érdeklem...De én sem igazán tudom, hogy hogyan is kedvezményezzek neki ://
2014. dec. 21. 03:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!