Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barát vagy szereto?

Figyelt kérdés
Mar 6 eve jarok a baratommal. O volt nekem az elso. Viszont szeptemberben megismerkedtem egy masik fiuval is, aki a baratnom batyja. Olyan jol kijottunk, hogy... le is fekudtunk. Akkor megbeszeltuk, hogy azt csak az ital okozta es elfelejtjuk, hiszem nekem baratom van. Viszont a fiu szerelmet vallott. Azota csak en jarok az eszeben, es mivel annyira klappolt koztunk, o kuzdeni fog ertem. A baj az, hogy nekem sem kozombos. Leiram, hogy mi szol ellen es nellette. Joval felulmulja a baratom. Maradjak a baratommal, amikor az a fiu jar az eszemben?

#Batar #szerezo
2014. dec. 20. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ne. De nem tudom, hogy milyen szilárd alapra épülhet a kapcsolat, amiben azzal vagy együtt, akivel megcsaltál egy másikat. Az alkoholra fogni meg elég hülye duma, kivéve ha k.o. cseppek voltak belekeverve, vagy a véralkoholod kb. 3 ezreléknél volt
2014. dec. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:
a barátod már a múlté ezek fényében
2014. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, a barátod már régóta jobbat érdemel.
2014. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg csaltad a barátod akivel 6éve vagy együtt és állítólag szereted? Hogy te mekkora egy ..... vagy , ennyire kíváncsi voltál milyen egy más .... benned? A srác sem százas hogy egy olyannal kezdet ki , akit ilyen könnyen el lehet venni. Biztos benne is az lesz , hogy te bármikor le léphetsz. Én biztos nem kezdenék veled párkapcsolatot. Szerintem mond el a barátodnak ez a minimum.
2014. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ha a srác jár a fejedben,akkor miért maradnál a régivel? Hiszen másra gondolsz!!! ezt titkolhatod egy ideig,de hidd el nem fogod tudni sokáig,és kibujik a szög a zsákból... hiányozni fog az új annyira,hogy nem fogod tudni megjátszani magad a párod előtt. Inkább mondd el neki,h elmúlt a szerelem,van más,és ebben a tudatban váljatok el,minthogy kiderül,és országos balhé legyen belőle...ennyit megérdemel a párod 6 év után,hogy őszinte legyél vele...

Azt pedig nem mond,hogy szereted a jelenlegit még,mert akkor nem csaltad volna meg.... furdalna a lelkiismeret...

2014. dec. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A barátommal azért kezdtem el járni, mert szerelmet vallott nekem. De én akkor azért egyeztem bele, mert "Miért ne? Mindent ki kell próbálni..." Nem tudom azt mondani, hogy én is viszont szeretem, inkább csak megszoktam. Rám erőszakolja azt, amit ő szeret. Annak ellenére, hogy fiatalabb tőlem, úgy akar engem tanítani, mint egy tanár és még osztályozza is a társalgásunkat! Ő választ filmet, zenét és azt hallgatjuk. Diktátor.

De a másik! Ő egész már kategória. Jóval a barátom felett van. Kisportolt, egészséges, ugyanazokat szereti amiket én, jól el tudunk beszélgetni. Nyugodtabbnak érzem magam vele, mint a barátommal.

2014. dec. 21. 11:32
 7/7 A kérdező kommentje:

Döntöttem: a szerető nyert.

A pasim nem csak a mobilomat nézi át, hanem a facebook tevékenységeimet is. Olyan mint egy hacker, kinyomozta a jelszóimat, elolvassa az e-mailjeimet.

Nekem ez sok. Jöhet a szerető.

2014. dec. 21. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!