Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan sráccal, aki már hónapok óta próbálkozik, és tényleg kedves meg minden, de nem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés
2014. dec. 21. 13:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne sem őt, sem magadat hülyíteni!
2014. dec. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 moka03 válasza:

Szerintem próbáld meg sok vesztenivalód nincs és egy esélyt mindenki megérdemel :)

Próbálkozás hasraesés, nem kel feladni egyszer csak sikerül, ha érted mire gondolok ;)

2014. dec. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálnám amúgy, csak ha meg mégsem fog bejönni a dolog, ezt így őszintén csak nem mondhatom meg...
2014. dec. 28. 17:12
 24/27 anonim válasza:
Csak őszintén mondhatod meg! Minden más megoldás rossz! A kegyes hazugság is hazugság!
2014. dec. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

én egyetértek egy korábbi hozzászólóhoz: találkozgassatok, randizzatok, töltsetek el sok időt közösen, majd idővel elválik, hogy lesz folytatása a dolognak vagy sem...

viszont előre ilyen bizonytalanul szerintem ne jelents ki semmit a srácnak, mert ha meggondolod magad esetleg összetörheted őt...bár a mai világban ilyenekkel nem sokan foglalkoznak...

;)

2014. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Jasmine999999 válasza:
Ugyan ez van velem is! Nem, ne járjatok!
2014. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Utolsó, miért ne?
2014. dec. 30. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!