Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit jelent? Azt, hoigy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Azt, hoigy már nem szeret vagy, hogy mérges rám? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátom Ádám, nagyon összeillünk es szeretjük is egymást,nem olyan régen összevesztünk azon,hogy nem csinálok neki olyan képet amint a p*cim van,ha szerettem volna sem tudtam volna nekimilyen képet csinálni mivel már nincs hely a tabletemen,próbálkoztam mindennel,hogy helyet csináljak a tabletemen de sehogy sem lett hely rajta,ezek után nekem azt mondta,hogy nem szeretem (egy képpel nem lehet kimutatni a szeretetemet),és,hogy nem akar már velem fürdeni és aludni mert nem mutattam meg neki a p*ncimat,meg azt is,hogy már arra a részemre nem is kíváncsi,minden este úgy köszön el,hogy ''szia édesem,jó éjt,szeretlek,puszi,, de mostanában már úgy,hogy "szia édesem jó éjt,, a veszekedés óta egyszer sem mondta,hogy "szeretlek,, szerintetemkiszeretett belőlem csak mert nem csináltam neki ilyen képet? Most mit tegyek? Én még mindig szeretem őt
2014. dec. 22. 10:56
 1/8 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? Biztos tinik lehettek! Korotok?
2014. dec. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést inkább a műszaki fórumban tedd fel.
2014. dec. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy nem csináltál képet a nemi szervedről! Gondolj bele, ha ez az idióta egyszer csak gondol egyet, és elküldi a haverjainak... ez az érzelmi zsarolás (jaj, te nem is szeretsz engem, mert nem mutatod meg) pontosan ezt jelzi. Biztos vagyok benne, hogy egyébként sem szeretett téged, csak "arra" hajtott, és ezzel később vissza is élt volna! Hagyd a fenébe, bármilyen nehéz is.
2014. dec. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm utolsó :)

nagyon nehéz

tényleg szeretem,ennyire még soha nem szerettem senkit

2014. dec. 22. 12:48
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha nem csinálok neki ilyen képet az azt jelenti,hogy nem szeretem?

a szeretetemet nem lehet egy képpel kimutatni

2014. dec. 22. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nehéz, de a leírtakból úgy veszem ki, még fiatalok vagytok (ezt nem negatívumként írom), bármilyen közhelyesen is hangzik, de fogsz majd találni olyan fiút, aki ennél sokkal jobban megbecsül. Akármennyire szeretsz valakit, saját magadat kell előtérbe helyezned ilyen szituációban, mert tényleg veszélyes ilyesmikbe belemenni, és nem szabad engedni az ilyen zsarolásnak sem.
2014. dec. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nem csinálsz neki ilyen képet, az azt jelenti, hogy eszednél vagy. Jól mondod, nem egy képen múlik a szeretet. Ez szimplán érzelmi zsarolás ("ha szeretsz, akkor küldesz képet"). Tudod, hány ilyen kis hülyegyerek van manapság? Rengeteg olyat is hallani, hogy "ha szeretsz, lefekszel velem", a lány lefekszik vele, mert enged a dumának, és a srác otthagyja. Tudod, mi lenne, ha most küldenél neki egy olyan képet? Körbemutogatná a haverjainak, hazudozna rólad, és körberöhögnének. Ugye nem szeretnéd, hogy ez történjen?
2014. dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem

már a kepemet is körbemutogatta (arc) (csak azért mert elmesélte,hogy új barátnője van és kíváncsiak voltak rám,állandóan rólam beszél nekik,ezért is tetszettem meg az egyiknek)

és megtetszettem az egyiknek és az meg be akarja rakni nekem

nem tudom mit gondol magáról de az biztos,hogy nem fog tôrtenni semmi

több eszem van egy cserepes virágnál :"D

2014. dec. 22. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!