Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret még a volt párom de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még a volt párom de mérges rám nagyon, ezzel a dühével el tud engem jobban felejteni?

Figyelt kérdés
Azért mérges rám mert állandóan bepróbálkoztam nála még hogy kezdjük újra...
2010. ápr. 17. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem éppen, de tudod, a szerelem idővel átalakul...

:)

2010. ápr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mivé alakul át?
2010. ápr. 17. 13:39
 3/11 anonim ***** válasza:

Szokványos esetekben szeretetté, düh esetén, hát nem ez talán perpill nálatok az esélyes:)

De egy biztos, elfelejteni egyenlőre nem fog!!!

Komolyra fordítva a szót: ha még szeret, akkor miért nem akar(na) veled lenni?

2010. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem fog haraggal elfelejteni mivel haragszik rád és folyamatosan rád gondol így nem könnyű majd ha rájön h hülyeség h haragszik rád akkor majd akkor talán...
2010. ápr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezzel nemértek egyet.... én is haragudtam volt bnőmre mikor szakítottunk. egy ideig próbáltam bármit tenni hogy újra megpróbáljuk de hiába.. egy utolsó talit akartam volna legalább de csak hitegetett h ekkor és akkor aztán semmi sem lett belőle meg még jópár apróság.. aztán fogtam szépen elküldtem a...... és onnantól kezdve minta eltűnt volna a fejemből rögtön elfelejtettem.... Szóval ha haragszik rád lehet könnyebben elfelejt mert így nembiztos hogy a jó dolgokra is visszagondol....
2010. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó? Én nem hitegettem és nem bántottam meg a volt barátomat soha, azért mérges rám mert "zaklattam" szakítás után. Sms, email, msn, telefon :S
2010. ápr. 20. 19:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogymár egyáltalán nemszeret és ezért ez neki már idegesítő dolog és azért mérges...Vagy szeret még azért de mégsem akarja újra megpróbálni de látja hogy te nagyon akarod és próbálkozol ettől idegesebb.... és lehet idegesebben kevesebbet gondol rád mert hogy "áhh mitbasztat ez a k*rva már megint" Nemvagy k*rva eztcsak péládnak írtam :)
2010. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szeret még, de nem akarja újra a kapcsolatot és ezért mérges rám. Illetve már nem tudom hogy mérges e rám, mert 1 hete nem kerestem őt és "eltűntem". Nem akkora bűn ez szerintem hogy hónapokig haragudjon rám emiatt, sztem, vagy nem? :)
2010. ápr. 20. 19:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem úgyvolt h dühös rád és ez egy idő után szépen elmúlik és már nemisfog gondolni rád... bár ha szeret akkor nemtudom.... én miután szakítottam bnőmmel azóta nem is beszéltem vele egyáltalán..de ha szeret de mégsem akarja újra lehet azért nem is keres meg semmi mert így könyebb elfelejtenei az egészet mintha beszélne veled és újra eszébejutnál stb :)
2010. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen igen, sajnos ez a helyzet :(

De én nem szeretném hogy elfelejtsen mert újra vele szeretnék lenni :(

2010. ápr. 20. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!