Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40 éves nő és 25 éves pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves nő és 25 éves pasi kapcsolatából lehet valami?

Figyelt kérdés

Van egy nő, akivel megismerkedtem két hónapja. 40 éves, nincs gyereke, egy multinál dolgozik. Van vonzalom, fiatalos, jó fej, ilyen téren minden ok. Most tartunk ott, hogy el kellene dönteni mi legyen, hogyan tovább. Én 25 vagyok, most végzek még csak az egyetemmel.


Működhet ez így hosszabb távon? Van valakinek tapasztalata?


2014. dec. 22. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Minden csak kettőtökön múlik, máson nem!

A ti döntésetek, hogy mit akartok.

Ha akarjátok, akkor igen, működhet.

2014. dec. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem őrűlten oda kell lenned ezért a nőért ahhoz, hogy ne csak szexkapcsolat legyen! Vagy te csak azt akarsz?
2014. dec. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt a gyerekvállalással lehetnek gondok,persze ha egyikőtök sem akar,akkor működhet akár hosszabb távon is.
2014. dec. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Működhet de gondolj csak bele, mi lesz 10-15 év múlva, amikor ő már bottal fog járni és te még bőven középkorú leszel... Én nem mennék ilyen nagy korkülönbséggel bele, de ti tudjátok.
2014. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, én nem csak szexkapcsolatot akarok. Szóval részemről oké a dolog. De nem tudom, nála meddig tartana a lelkesedés. Neki már van stabil egzisztenciája, én meg még most kezdem az életem.
2014. dec. 22. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy a sztároknál sincs másképp! A legtöbbnek még meg sem született a férje! :D
2014. dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Működhet ha mindketten ugyanazt akarjátok.


Ha 40 éves a nő, és nincs gyereke,lehet hogy nem lehet neki, vagy nem akar, vagy eddig nem volt megfelelő partner és nem akart egy jöttmentnek mindenáron szülni. Ezt nem lehet tudni, szóval beszéljétek meg ki mit akar.

2014. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!