Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem hozza el a cuccaim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem hozza el a cuccaim?

Figyelt kérdés
Szakitottam a parommal. azt irta egy hete hogy elhozza a cuccaim. Azota sem. Ma irta hogy biztos van vkim meg dug.tam ezzel azzal. O biztos nem hozza menjek el en ertuk. De en egyedul nem tudok elmenni annyi cuccert. Es nem ertem miert szemetkedik utolag.
2014. dec. 22. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezért,"Szakitottam a parommal"
2014. dec. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szakítás után nehogy már Ő hozza el a Te cuccaid..A saját cuccaid...fogd magad,és menj el értük..Ha nem egyszerre,de apránként elhozod..Ezt a kérdést...
2014. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Anno az ex is ezt tette, 120 km volt a táv, tömegközlekedéssel esélytelen lett volna, mikor telefonon érdeklődtem, még neki állt feljebb, pedig csak megkérdeztem higgadtan, hogy mi van akkor?.. Fenyegetett, aztán 1 évbe telt, de tuti kis csaj használta a cuccaim, azért tartott eddig.


Vagy vársz, vagy szerzel fuvart, ha tudsz.

2014. dec. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
700km volt az exem,és köztem..Nekem se megy olyan egyszerűen elhozni a cuccaim,főleg nem vonattal,de soha eszembe se jutott,hogy szóljak neki hozza már el...
2014. dec. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 Anno ő mondta, hogy elhozza, nem én kértem.

Meg akkoriban anyagilag sem álltam úgy, elég húzós év volt, enélkül is. Jó rég volt, de így utólag visszagondolva, örülök, hogy túl vagyok rajta, túl sok minden történt akkoriban.

2014. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!