Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek férfiak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek férfiak, ha ilyen barátnőtök van/lenne?

Figyelt kérdés

Nincs munkám. Ez itt a probléma.

Érettségim van, két tanfolyamot végeztem, de nem tudok velük elhelyezkedni, nyár óta.

A barátom dolgozik, 12 órázik, hol nappal, hol éjszaka.

Én persze nyilván itthon csinálom, amit kell, amit lehet, takarítok, pakolok, kocsit mosok, mászkálok, ahová kell, de mégis munkanélküli vagyok, és kínosnak érzem magam, hogy nem tudok továbblépni...

Zavar-e titeket az, ha ilyen barátnőtök van, aki épp "semmit nem csinál", mert nem tud mit, tanfolyamra pénz kell, pénz munkából van, és a szerencsére és az időre van hagyva?



2014. dec. 22. 19:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És egyébként köszönöm szépen a véleményeket és biztató szavakat!! :)
2014. dec. 22. 20:32
 12/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk addig is vállalhatnál bejárónői munkát, elég lenne minden hétköznapra egy ügyfelet begyűjteni, akiknek minden héten egyszer kb. 4 óra alatt 5 ezer forintért kitakarítanád a lakását.
2014. dec. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem 80-100ezres könnyű munkát bármikor találni. Az kétség kívüli, hogy igazán jó munkahelyet találni rohadt nehéz. De nem tudjuk hogy milyen az anyagi helyzetetek, a párod hogy áll ehhez az egészhez, és hogy te is hogyan vélekedsz erről pontosan. Viszont ha te is eljárnál műszakban dolgozni(ez nálam alapból a szar munka kategória), akkor nem csak hogy nem lenne elintézve minden amit most csinálsz, de még találkozni sem találkoznátok mondjuk egy hétig...
2014. dec. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!