Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, hogy a barátomnak nem fontos annyira a kapcsolatunk? Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok együtt vele. A legelején nagyon kitett magáért, mindent megtett, hogy összejöjjünk. Aztán mikor elkezdtünk járni, már kb mindegy volt neki, hogy találkozunk-e vagy sem, pedig kb heti 1x tudunk. Ez valószínűleg annak volt betudható, hogy még friss volt a kapcsolatunk, mert mostanra már javult valamennyit a helyzet. Többször keres és már a találkozókat se mindig én szervezem meg. Viszont úgy érzem, hogy nem vagyok neki olyan igazán fontos, nem fél elveszíteni. Amikor ilyesmikről beszélgettünk, azt mondta, ha szakítanék vele, akkor lezárná és menne tovább. Szokott még olyan dolgokat mondani, amikből nekem az jön le, hogy annyira nem fontos neki a kapcsolat, legalábbis nem viselné meg annyira, ha elveszítene. Ez kicsit rosszulesik, mert nekem ő fontos. A hozzáállásával kapcsolatban 2 okra tudok csak gondolni. Az egyik az, hogy még nem mélyült el érzelmileg a kapcsolat, a másik pedig, hogy volt kb 2 éve egy barátnője, akivel sokáig együtt voltak, de a lány megcsalta és ez nagyon megviselte. Lehetséges, hogy emiatt nem akar annyira belevinni érzelmeket? Mit tegyek, hogy ez megváltozzon?

19/L



2014. dec. 22. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Meglehet. Bizonyítsd be, hogy nem fogod megcsalni :D
2014. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

TUDASD VELE,EGY NOT NEM ELEG MEGSZEREZNI,MINDIG KUZDENI KELL ERTE!

AMUGY IZGALMAT VIGYEL A KAPCSOLATOTOKBA,MINDEN TEREN..KEDVESKEDJ NEKI MOST KICSIT TE (ARTANI NEM ARTHATSZ VELE,ES ENNYIT TEGYEL MEG ERTE)

AZ AGYBAN +!

ROMANTIKUS VACSI

Turelmesebb legyel vele,es figyeld egy kicsit o mit szeretne csak azt,es erzelemmel csinalj mindent.Szeressen bele a csokjaid pillanataba!

Ha nem sikerul,ulj le vele es beszeljetek.

Kivalto ok lehet amit irtal utoljara,de ez ellen csak igy tudsz tenni.

2014. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy azért ilyen mert az történt vele amit írtál. Szerintem fél őszintén szeretni, kötődni mert nem akarja újra átélni a múltbéli sérelmét.
2014. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!