Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem visz sehova, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem visz sehova, nem is akar kimozdulni otthonról. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt. Nem dolgozik, nem tanul. Szeretem őt, és nem akarom elveszíteni, de nekem szükségem van, hogy néha elmenjünk moziba, vagy beüljünk egyet vacsorázni, kikapcsolódjunk. Nem kell sokszor, de eddig még egyszer sem voltunk sehol. Kimegyünk sétálni, néha találkozunk a haverjaival és ennyi. Mostanában kezdem megoldani egyedül, és eljárkálok szórakozni, vagy utazni. Ilyenkor ő van megsértődve, pedig mindig elhívom őt is.

Valaki hasonló helyzetben?

18/L 21/F


2014. dec. 23. 15:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Régebben sokat bulizott, utazott. Mindig azt mondja, hogy kinőtt belőle. De hogy lehetne az utazásból kinőni....?!
2014. dec. 23. 15:54
 12/19 anonim ***** válasza:

próbáld fokozatosan rábeszélni őt a dolgokra.. először pl csak pizzázni, hátha megtetszik neki, aztán később nagyobb dolgokra is

sok sikert

2014. dec. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Mondogatom neki, hogy dolgozzon. De nem akar senkinek sem dolgozni, mert rabszolgaságnak érzi. Ez oké, meg nem mondom, hogy nincs így. De akkor miből akar később megélni...
2014. dec. 23. 15:57
 14/19 A kérdező kommentje:
Pizzát szoktunk rendelni, de mindig vagy hozzájuk, vagy hozzánk...azon gondolkodom, hogy van egy kis lelki problémája. Okos gyerek, amíg tanult, addig jó jegyei voltak, csak a gondolkodásán kéne változtatnia..
2014. dec. 23. 15:59
 15/19 anonim ***** válasza:

nálunk ugyanez volt :/

aztán sokszor járkáltunk együtt a városban, meg ha néha kellett nekem valami, akkor általában elrontotta a kedvét, hogy hiába akarja nem tudná nekem megvenni akármilyen olcsó is, meg sokszor beszélgettünk, hogy mi lenne ha.. csak ugye pénz nem volt

végül egyik napról a másikra pénzt akart keresni, nézegettünk neki munkákat, bár kellett 2 hónap hogy összejöjjön valami

2014. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Legalább ő próbálkozott...
2014. dec. 23. 16:05
 17/19 anonim ***** válasza:
Minek neked egy olyan pasi, akinek se munkája, se iskolája, se egzisztenciája nincs? Nincsenek semmi igényeid?
2014. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ellenkező esetben minden lány egy pénzéhes k@rva. Kérdésedre a válasz, nem tudom. Szeretem, és kész. Erre nincs magyarázat...
2014. dec. 23. 16:27
 19/19 anonim ***** válasza:

Kérdezőcsaj, anyyi biztos, hogy az a minimális elvárás egy párkapcsolatban hogy az illető vagy tanul vagy dolgozik állapotban legyen úgy általában.

Ha olyan mint amilyennek leírtad akkor egy lusta, idióta barom(fi).

És te vele maradsz, mert hülye vagy.

Később meg éhen döglik, és te vele együtt fogsz nélkülözni, remek kilátások...

2014. dec. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!