Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha szeretem a barátnőm de gyakran vágyom szabadságra arra hogy egyedül legyek?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátnőm és tényleg nem az a baj, hogy nem ő az igazi, nála jobbat nem tudok elképzelni. Viszont gyakran hiányzik pár dolog a szingli létből, a szabadság. Azért hiányzik mert mindenbe beleszól, hogy ha nélküle lógok a haverokkal. Meg gyakran, ha tanulnék is erőlteti, hogy találkozzunk és ha rossz eredményt érek el akkor meg engem szól le hogy miért nem tanulok. Néha úgy érzem, hogy elvesztem az éntudatom. Normális ha néha egyedül lennék?
2014. dec. 23. 23:48
 1/2 To7ka ***** válasza:
Persze, teljesen normális ha így érzed. Ez nekem is elég sok lenne.. Próbáljátok megbeszélni, azért mindenáron nem éri meg fenntartani egy kapcsolatot:/
2014. dec. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Beszéljetek meg fix szabadnapokat! Én régebben amikor együtt éltem a párommal, és bekerültünk a mókuskerékbe, nem volt időnk mással talizni, akkor megbeszéltük, h pl minden szerdán barát-szórakozós nap van, így egyikünk se uncsizott otthon a másik nélkül és legalább kicsit kikapcsolódtunk egyedül is, az is kell néha. Barátnőd minden szabadidejében veled van? Avagy neki több van és, ha nem vagy ott unatkozik?
2015. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!