Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak annyit szeretnék mondani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak annyit szeretnék mondani?

Figyelt kérdés
..hogy Boldog Karácsonyt nektek és legyetek mindig nagyon boldogok! :)
2014. dec. 24. 14:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kabbe! :)
2014. dec. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Boldog Hanukát Mindenkinek!
2014. dec. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem az ünnepekben, hogy nem kell dolgozni, lehet sokat enni kérdések nélkül(ha mondjuk szeptemberben eszem meg csak úgy egy tortát, azért furán néznek. Ha most, akkor ja, karácsony...) és ez elég jó dolog. A többi már idegesítő. A sok karácsonyos zene a rádióban, film a tvben, a sok idegen akik csak ilyenkor ismerik fel az embert, a boldogotozók és még sokan mások. Szerintem csak a fogyasztás növelésére való a legtöbb ünnep. Főleg mert a nép nagyobb része nem hívő.
2014. dec. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Költőnő? ***** válasza:
vicont
2014. dec. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Neked is!
2014. dec. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha egy dagadt,piros ruhás pasi megragad és betuszkol egy zsákba ne ijedj meg. Csak arról van szó, hogy téged kértelek ajándékként a télapótól.
2014. dec. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Éljetek értékes életet!
2014. dec. 24. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!