Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez az érzés miért van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés miért van ez?

Figyelt kérdés

A barátom ma megölelt már eleve az nagy gesztus volt tőle hogy eljött találkozni csak egy ölelésért edzése előtt , és amikor átölelt hatalmasakat dobbant a szìvem és nagyon gyorsan egyszerűen nem akartam elengedni nagyon jó érzés volt olyan biztonságos és meghitt hihetetlen jó érzés volt eddig bárki bármelyik volt barátom vagy bárki ölelt meg nem éreztem semmit...miért volt most ez?

14/l


2014. dec. 24. 19:57
 1/3 anonim válasza:
Egyszeruen szereted de nagyon is :) enis szoktam ezt erezni 14l
2014. dec. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
nedves lett a puncid?
2014. dec. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
xD De nagy b@rom vagy utolsó :D Mert bejön neked tudatalatt.
2014. dec. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!